bugün

kardeşim bizde mitoz bölünme var şahsen aq. benim mahallemde bana elin değdiği anda 30-40 kişi çullanır üstüne. bi zahmet zor dayak yiyelim
bir keresinde kürt kavgasında 10 vs 2 yapmıştık. amk nasıl da çoğalıyorlar yemin ederim yok böyle bir şey. final de karakolda bitti tabi.

ve işin komik tarafı babamın çalıştığı karakolda bitmesi... kavgayı başlatan çocuk yakalanmıştı sadece ama 10 kişiye atılacak dayağı tek yiyip salmışlardı.

(bkz: i love it)
Teke tek çıksın da bi kıralım ağzını burnunu o zaman görelim el mi yaman bey mi.
görsel
her mevzuya en az 30 kişi geldikleri içindir.

tek kıstırıldıklarında ellerini bile kaldıramazlar tabi, orası ayrı. kimseyle kürt olduğu için kavga etmedim ama çok kürt'le başka mevzular yüzünden kapışmadık değil.

edit: gözü pek bir delikanlıysanız 30 kişi geldiklerinde bile hepsini esir alabilirsiniz. denendi, %100 çalışıyor.
aman da aman * dediğim başlıktır.
ırkım zaza milletim türk benim ben bahsedilen konuyu bir türk milliyetçisi olarak arkadaşlarla oturup konuştuğumuzda biraz üzülüyoruz ama işi şuna bağlıyoruz bizim türk gencinin istikbal kaygısı var yani birlik beraberlik sıkıntı. aile desen çok arkasında durmuyor çocuğun.
ama kürtler bir davar edasıyla hiç düşünmeden saldırabiliyor. hoş bu adana gibi yerlerde inanılmaz dayak yiyorlar pkk'lı olan kısmı yani siyasal bir olayda öyle böyle değil sağlam hışları çıkıyor diğer türlü başka olaylarda nedir ne değildir bilmem.
ama erkek dediğin cesaretli olur olm acı hissetmeden hücum edin lan.
Topluca gezmelerinden ve ailesinde (yada çevresinde) belalı tipler olmasından kaynaklıdır.
Başlıktan çok başlığa girilen ırkçı entryler dikkat çekicidir. Sırf "kürt" odaklı diye hemen pkk üzerinden iğneleme çabasına girilmiş. Ulan sonra bu adamlar dağa çıkınca sövüyoruz. Kim itiyor acaba onları?
valla iyi kaçıyorlar. doğrudur.
bak böyle yapıyorsunuz ağzını yüzünü kırdırtacaksınız bize milletin kesin karı aklından çıkmıştır bu.
ilk vuran bensem dayak yememe şansı yok büyük ihtimal yardım dahi çağıramaz.
hızlı kaçıyorlar.