bugün

ülke nereye gidiyor derken ? bir rus gelse rus bayrağıyla koşsa ya da kendi kültürel bir şeyiyle sorun olmaz. amerikalısı gelse sorun olmaz korelisi gelse sorun olmaz ulan sudanlısı gelse sorun olmaz. ne zaman iş kürt'lere geliyor ülke nereye gidiyor. ulan siz ne iki yüzlüsünüz.
Devlet bile açık açık başika kampında peşmergeye eğitim verirken ve onlar için koridor açarken bu niye zorunuza gidiyor. Mevcut iktidar için anormal olmayan bir durum bu.
Bu tür maratonlarda hayvan kıyafeti giymek yasak olmadığı için mümkündür.
zaytung haberi sandığımdır. aboo.
eteklen dolaşaydın orrrospu çocuğu.
Kahkaha attım amk.

O zaman kombini çok bozmasın. 6 ay yıkanmasın sakal kıl tüy kesmesin cenabet gezsin eli en son 1 sene önce kadın eline değsin kaçırdıkları eşekleri siksin o kıyafeti giysin öyle koşsun.

Hoş o koşarken diğerleri kokudan sağa sola kaçar amk.
Koşsun koşsun. Bırakın sonunda bizimde durumumuz suriyeye dönecek bunlar yüzünden. O zaman hepimiz anlayacaz ulan ne güzel bir ülkemiz varmış bir zamanlar diye. tabi iş işten geçmiş olacak..
(bkz: yaran kıyafetler)
Allah belanızı versin.
sonra biri sataşınca "faşist türkler bize saldırıyor" olacak. sen koyu olur, inat gidersen; sana da elbet inat giden olur. merakla bekliyorum.
Evet lan elin almanı gelsin, rusu gelsin, amerikalısı gelsin ses çıkartmayız. Lakin bu orrroospu çocuğu kekolar geldimi batıyor bize evet. En azindan almani, rusu, amerikalisi kendi vatanlarını bölmeye çalışmıyor, askerine molotof atmıyor, yemek yediği vatanın kabına sıçmıyor. Sonuna kadar orrrrrospu çocuğudur bu kekolar.
hangi ülke olursa olsun karşıyız sizin gibi moron değiliz biz, herkes kardeş ama kürdistan kurulmalı diyen salaklar kendisini savunmasın.