her defasında geri dönen mi yoksa onu kabul eden mi karaktersiz?

başka bir gözle bakarsak;

kürkçü tilkinin derisini yüzdüğüne göre...

tilkiye acı çektirip öldüren kürkçümü suçlu, yoksa başına gelecekleri bildiği halde dönüp dolaşıp katiline gelen tilki mi suçlu gibi bir durum çıkıyor ortaya...

not: ben bu hikaye de yapay kürk satan bir kürkçü dükkanıyım.
varsın tilki kurnazlığına devam etsin. gene de seviyorum onu...

lafın gelişi... *
yaratıcı bir soru.

tabiki tilki karaktersizdir. her defasında büyüklük bende kalsın demiştir kürkçü.
tabiki kürkçü daha karaktersizdir! tilkinin dönüp dolaşıp gelmesi bir karaktersizlikse kürkçünün onu kabul etmesi daha bir karaktersiz davranıştır efendim. dönmüş dolaşmış gelmiş oda buyur ediyor olacak iş değil!
(bkz: tamam ben sakinim)
bunlar aşıkmıymış, kürkçü affetmese tilkinin derisini yüzüp kürk yapacak sanırım. bence ikiside sapık oda bir karakter bozukluğu kabul edilebilir. tilkiyle aşk yaşayan kürkçü. ikiside karaktersiz!
kürkü satmaya teşebbüs eden kürkçüden ve sonunu bile bile kürkçü dükkânına gelen tilkiden daha karaktersiz biri vardır ki, o da bu kürkü satın alıp, yüzülmüş deriyi seve seve sırtına geçiren kişidir.
ikisi de şerefsizin önde gidenidir.
kürkçü tilkiyi affetmişse; daha karaktersizdir diye bi şey yok. aksine çok karakterlidir. tilki karaktersizdir.
ama kürkçü tilkinin derisini yüzüp kürk yapmayı düşündüğü için onu kabul ettiyse karaktersizlikte tilkiyi geçer.
benim eyyorlamam bu gadar. hayırlı işler.
tabi ki kürkçü diye cevaplandırılacak sorudur.

boşuna konuşmayın, belgelerle geldim.

(bkz: ertuğrul kürkçü)
tilkiye zarar veriyorsa kürkçü suçludur. tilkinin kurnazlığı sökmemiş demek ki...
kürkçüyle tilkinin işine karışan, onların gıyabında bu soruyu soran karaktersizdir efendim.