bugün

Vay anasını be. Kmm'yi bile beğenmeyen çıkmış.. Hayatımda okuduğum en iyi kitaptı.. Sabahattin Ali'nin hiçbir kitabı boş değildir ama kmm'nin yeri ayrıdır bende.
Kuyucaklı yusuf ile içimizdeki şeytan da muhteşemdir.
Kmm beğenilmediyse Yusuf atılgan - anayurt oteli yahut yukarıdaki 2 diğer kitap denenmelidir.
Cok kaliteli guzel bir kitaptir bayilarak okumustum. Anlamak icin derin bir ruh gerekir. Yuzeysel insanlar elbetki anlamazlar.
O dili kullanışındaki güzellik, o betimlemelerin şahaneliğiyle tırt olduğu iddia edilemeyecek kitaptır. Şöyle bir gerçek de vardır; asla içimizdeki şeytan kadar iyi değildir.
Ben sevdim.
Allah çarpmasın kardeş.
Fotoğrafını çekip instagrama atmaktan ötesine geçmeyenler için fark etmeyen durumdur.
Büyük ihtimalle başlayıp sonunu getirmediğin için bu başlığı açtın. Sonunda açığa çıkan hikaye içimi acıtmıştı.
Tırt senin atandır. Tamam beğenmemiş olabilirsin, okuma zevkine hitap etmez ama aşkı bu kadar güzel ve yalın anlatan bir kitaba hakaret edemezsin.
Yapısı bakımından ağır bir kitap olduğu için ilk okuduğunuz kitap olmamalı. Bu başlığı açan yazarımız galiba ilk ve son okuduğu kitap kürk mantolu madonna olmalı.
zorla okutan olmadığına göre ona da okuyanlar karar versin.
he ya, tamam şarkıcı Madonna' nın hayatını anlatıyor da bi şarkıcı biografisi bu kadar da abartılmamalı değil mi?
şaka bir yana tırlar tırt tırt içine girsin emi.
Buz gibi bir gerçek. Sıkıcı olmasıda cabası, yarısında bıraktım. Evet.