bugün

"bazı" kürtlerin dengesiz zihniyeti.

özellikle bdp'li vekillerin.

televizyona çıkıp bir şeyler anlatırken ben kürdüm deyince demokratik hakkınızı kullanmış oluyorsunuz, ben türküm deyince faşistlik yapmış oluyorsunuz. oh olaya bak.

"bazı" kürtler ne kadar zeki yahu.

adamlar öyle bir politika izliyorlar ki ben türküm deyince faşist damgası vurulacakmış gibi hissediyorsunuz, sizlere inat:

"Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir."

"Hayattaki yegâne üstünlüğüm Türk doğmaktır."

"Taş kırılır, tunç erir. Ama Türklük ebedidir."

"Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır. Türk milleti zekidir."

"Türk, Türk olduğu için asildir. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın bilincinde buluruz."

"Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır."

"Bir Türk, cihana bedeldir."
herkese inat ne mutlu türk'üm diyene.
bir faşistin öteki faşistten üstün olduğunu belirttiği hezeyan cümlesi. birbirinizden farkınız yok gençler, sakin olabilirsiniz.
ülkenin nerelere sürüklendiğinin açık göstergesidir. at gözlüğü takıp görmemekte direnenler için yapılacak hiçbir şey yoktur.
ülkenin geldiği son haldir. türk'üm gurur duyuyorum demek faşistlik olmuş. hadi lan hadi. böyle şanlı tarihi olmayanın zoruna gider. evet.
zihniyeti bozukların uydurduğudur. evet.
vay amk durumudur. evet.
(bkz: yaşasın vatan yaşasın türk milleti)
(bkz: ne mutlu türküm diyene)
bu ara prim yapan durumdur. devir her daim degisir.
Türkiye saçmalığıdır. Mağdur edebiyatı bu olsa gerek.
bu ülkede türklüğe, türk milliyetçiliğine karşı olan antipatinin eseridir. '' türk''iye sınırları içersinde yaşayan herkes türktür, türk vatandaşıdır. ırkı ne olursa olsun bölücük yapana hoşgörü gösterilince barış yanlısı değil vatana ihanet etmiş oluruz.
Seçimlerden seçime seven yıldızı, ayı,
Elbette ki alacak, hakkına düşen payı.
Siyasette oy için rant gördüler olayı,
Menfaat sağlamaya yapılır araç artık,
Koskoca Türk yurdunda “Türk’üm” demek suç artık.

OZAN ERBABi
Ülkenin yarayan kanasıdır. Adamlar her türlü işi yapsın demokrasi biz Türküz deyince faşist. Hadi lan oradan.
adama siktir lan deme sebebidir. evet.
Türküm demek değil ne mutlu türküm diyerek diğerlerini ezmek faşistliktir. Evet.
güncel Önemli Başlıklar