bugün

en iyi kürt ölü kürt entrisini girmeme sebep olan başlık.
Kürtlerin boş kesiminin pkk yla uğraştığı gibi, türklerinde boş kesimi ırkçılık türklülük kışkırtmayla uğraşıyor, hepsinin içindeyim, çok iyi biliyorum. işi olan işine bakıyor zaten, çalışan üreten insan asla sizler ve onlar gibi böyle şeylerle uğraşmaz.
çok sevdiğim bir arkadaşım var, kendisi Kürt, Kürt olmaktan da gurur duyar ve kendisi vatansever, neden olmasın? neden olamasın? bu genlerle alakalı birşey değil, eğitimle, yetiştirilmeyle, yönlendirmeyle alakalı, bu ülkede pekekeyi sevmeyen bir sürü Kürt var.
Kürtler aleyhine bir sürü şey yazıyorum ama böyle de bir gerçek var.
Kürtler aleyhine yazdıklarım da zaten Kürtçülük yapanlara karşı yapılmıştır.
bu ülkede herkes kardeşçe yaşayabilir, yeter ki ayrımcılık olmasın, ayrıştırıcılara müsaade etmeyelim.
doğru olabilecek önerme. ama doğru olmayacak bir önerme var ki;

antalya sporluyum ama mal değilim.

edit: beynini sevdiğimin dingili gene beşiktaşa sallıyor sabah sabah... beşiktaş siksin sizi amına kodumun beygirleri...
Antalyasporluyum ama vurdurmuyorum demek gibidir.

Not:alttaki bir yazara itafen.
ben namusluyum ama aynı zamanda bir hayat kadınıyım demektir.
Askerde tertipçilik yapmak gibi bu genelleme. 14 ay kürtlerle beraber dağlarda terörist kovaladık biz. Ekmeklerini yedik. Evlerinde misafir olduk. Beraber operasyonlara katıldık. Kürt korucuların sayesinde sürüyle terörist yakaladık. Bi o kadar da geberttik. Şehitte verdik. Fakat teröre bulaşmayan masum bölge halkının feryadını hiç bir zaman duyuramadık. Çünkü biz ırkçılık yapmadık. Kafatasçılık yapmadık. Asıl tezgaha gelmedik. Ankaradan genel kurmaydan ayda 15 gün görev emri gelirdi sadece. Biz 30 gün dağdaydık. O günleri yaşamayanlar şimdi hiç boşuna hariçten gazel okumasınlar.
hasstir oradan.
Pkk bir kürt oluşumu değildir. 1980 lerde bitirilen asalanin devamıdir. Sadece söylev ve hedef kitlesini değiştirmiştir.
yoşoson ozolon holkloron kordoşloğo. sırf bu narayı atabilmek için kelime oyunu yapmaya gerek yok, ne mal olduğunuzu biliyoruz.
Kürt milliyetçisiyim ama pkk lı değilim çünkü terör en çok Kürt halkının haklı mücadelesine zarar veriyor, ey Kürt halkı keleşi bırakıp karıya aban, Kürt halkının geleceği güçlü nufusundadır.
dinciyim ama akepeli değilim.