benim hoşuma gidiyor, arz benim. pirelensin itler.
görsel

zora gitmeyen ancak isminde yanlışlık yapilan ülkeye yardımcı olacak yazarlardır.

Ülke adi, kürdistan değil,siktiristan dir.

Fyi...
Ananın amına kuruluyor kürdistan. Kodugumunun bölücü iti. sizin gibileri kazıga oturtcaklar.
Barzani ve Talabani'nin açıklamalarında ısrarla değindikleri bir şey var, sadece halk tepkisini ölçmek istiyoruz diyorlar.

iran, ırak, suriye, Türkiye istemedikçe olmayacak olandır.
Kurulsun.kürtler ve Suriyeliler de hoşgeldin bölgeye hediyesi olsun.Alayını gönderelim.Pkk da beslenemez.Sınırlarımıza da en şanlı askerleri dikelim.Ülkeye girmek isteyen uçan kuşu vuralım.
Kimse kimsenin Ülkesine karışmasın.mis.
umrumda değil, 30 sene önceden belli olan bir şeyin tatavasını iş bittikten sonra neden yapalım?
http://ahmetsaltik.net/ar.../2013/07/BOP_haritasi.jpg
bu haritaya iyi bakın, görüldüğü üzere egedeki adalar, kıbrıs ve doğu bölgeleri kaybedilmiş.
bu haritayı abd ve israil birlikte çizdi, orta doğu insanının oyunu bozmaya iradesi yetmez.
sonra diyorsunuz ki allah islamdan şaştığımız için belamızı verdi.
hayır.
türkiye'yi bu hale getiren bizzat siyasal islamın birebir olduğu gibi uygulanmasından kaynaklanıyor.
(bkz: ilk entrysi görülmeyen başlıklar)

Artık nasıl bir vatan haini ise peşin peşin engellemişim, göremiyorum. Terörden, teröristten devlet olmaz, paçavradan da bayrak olmaz.
Aslında dolaylı yoldan kürdistanın kurulmasına yardım edenlerdir. Nefret denilen duygu sağolsun.
Ülkenin bölünmesini istememekle zoruna gitmek farklı şeylerdir.
Kürdistan kurulur da orada yaşamaya başlarsan Irak'ta coniler kadınlara ne yapmış, toprağının her türlü getirisini nasıl kullanmış ve daha pek çok şeyi yaşayarak öğrendiğinizde daha fazla kahrolun. Çünkü bölünme heveslisi olanlar için üzülmeyeceğim. Hakedene üzülünmez.
Devam et hain. Ülke bölünecek aq eşek kafalıları. Eşekler tepsin topunuzu.
Fitne böyle bir şeydir işte. Bir kere Araya ayrılık gayrılık girdi mi bir daha iflah olmazsınız. Devlet ebed millet. Bu şu demek; bu anadolu ve mezopotamya coğrafyası yaklaşık 1000 yıldır milleti ibrahimin. Tek bayrak, tek devlet, tek millet idi. Taa ki birileri fitnenin ateşini yakana kadar. Her ne kadar devleti kuranların etkin büyük bir kısmı bu işin ehli ve mahiri olan türkler olsa da kürtlerle kardeşlikleri ve kader birlikleri sayesinde bugünlere gelebildi. birliktelikleri sayesinde. Şimdi bu gün bu birlik dinamitlenmek isteniyor. Asıl mesele bu. Birliğimizi bozmadan bunu yapamazlar dı. Onlar da şimdi bunu yapıyorlar. Yapacaklar. Kürt kardeşlerimizin idrak edemediği bu. Zorumuza neden gitsin ki ? Sadece Kahroluyoruz. Cenabı allah bu toprakları milleti ibrahime nasip ettiyse, değil bir, bin tane kürdistan kurulsa nafile. isterse tüm yahudi kırması peşmergeleri maşa yapsın üzerimize salsınlar. Kürdistanı isteyenlerin % 90 ı haindir. Geri kalanı da cahil. Fakat Akacak olan kan damarda durmaz. Kim ihanet ediyorsa vebali günahı onun boynunadır. Kim bu devlete ihanet ediyorsa mutlaka belasını bulmuştur. Netice her zaman galibi mutlak allahın nusret ve yardımına müstehak olan devletimizin ve milletimizindir. Hüsrana uğrayacak, perişan olacak olanlarsa milletimize düşmanlık edenler ve onların maşaları olacaktır. Napalım, Hayır da şerr de allah (c.c.) dandır. Fakat neticede allahın (c.c.) yardımı ve muhafazası her daim bu necip milletin üzerindedir. Hep bizimledir.
Kürdistan'ın kurulması zoruma gitmiyor! Kürtlerin Türk illerindeki gettolarında Kürdistan demesi zoruma gidiyor. Türk illerindeki kürtçükler Mardin'e Hakkari'ye Şırnak'a siktirsin gitsin ve bir daha geri dönmesin, Türk milletinin istediği budur.
Yoksa götüm götüm kaçacaksınız o gettolar başınıza yıkılacak. Türklerin %70'inden fazlası Kürtlere diş bilemiş ölümcül bir nefret biriktirmiştir. iki halka da zarar gelmemesi için ayrılık tek yoldur.