bugün

hayal yahut ütopya falan değildir. israil tarafından kurdurulması neredeyse kesin gözüken diyarlardır. çünkü ihtiyaçları vardır.
tam bağımsız olup başımızdan siktir olup gitseler daha iyi, en kötüsü ise özerklik. yani kanserli hücreye gel bulaşacak yeni organlar bul demek gibi bir şey bu.

ben ülkenin yöneticisi olsam kanserli organları çoktan kesip atardım ama bunlar halen daha kanserli dokuyu tedavi edip bünyede tutmanın derdinde.
hadi öşex kalk yerine yat.
(bkz: eşekler cenneti)
(bkz: türkiye türklerindir)
moskovayı parisi ve l.a nın bir kısmını alan bölgedir.
chpliler kadar, açılımcıların da kurmak için uğraştığı ve başaramadığı sanal yapıdır.
çözülme sürecinde sesi solu çıkmayan cahil takımının şimdi mal mal konuşması insanı güldürüyor, çözülme sürecinde nerdeydi milliyetçiliğiniz buzdolabınamı kaldırmıştınız?
Aslında kurulmuştur. Sadece ilan edilme durumu vardır. Adamlar Kürdistanı kurdu siz halen sözlükte milliyetçilik taslayın amk.
Her an gelebilir.
istanbul, izmir, muğla, antalya gibi şehirlerde yaşayıp, omo kordostonon korolmoso lozooooom diye buralarda eşşşşşşşşekler gibi anıran amk kekolarının bırak taşınmayı, tek bir adım bile atmayacakları soktuğumun cumhuriyetidir.
anasını sikiyim varsa götü olan kursun da anasının amınakoyalım o mezopotamya farelerinin karılarını sikelim ganimet alalım.
0:00 3:08