(bkz: kaşağı)

sıpeyşıl edit: yok o atlar içindi. eşekler tımar olmaz herhalde.
öncelikle insan insandır, insanların ırkı onların insan olduğu gerçeğini değiştirmez. ikincisi, bu insanları ırkına göre yargılamanızdan tutun hitap etme şekliniz, kişisel bakımı ırk ile bağdaştırmanız, hepsine karşı aynı önyargıyı ve kini beslemeniz, bu yorumları hiçbirini tanımadan yapmanız fazla cahilce geliyor bana, bu duruma türkiyede yaşadığımdan beri anlam veremiyorum. çoğunun ne kadar saygın insanlar olduklarını hatta mecliste bile yer alabildiklerini unutmayın, bu ülkede siz ne kadar inkar etseniz de birçok meselede hak sahibi olan insanlardır kürtler, ayrıca birçok kürt arkadaşım var ve hiçbirinin bahsettiğiniz özelliklere sahip olduğunu görmedim. üstüne üstlük çok yardımsever ve iyi insanlar, tabi sadece tanıdığım kesim için konuşuyorum, sizin gibi tanımadığım insanlar hakkında iyi kötü yorum yapmam ben. ha meseleye gelelim, zevkine göre, ihtiyacı olduğu bir şey olabilir veya sevebileceği bir hediye alırdım o "insana" .
'' Oşok molotof koktoylo''

Böyle mal mal şeyler yazınca çok komik, milliyetçi olduğunu sanan köpeklerin olduğunu gösteren başlık.
hüseyin nihal atsız'ın bir kitabı.
abaküs.
evet arkadaşlar böylece içindeki mavi renkli boncukları atarak içinde kalan sarı kırmızı yeşil renkte olan boncuklarla ancak rüyalarında görecekleri çaput parçasının renklerini birleştirebilirler.

pardon birleştirmek mi dedim, bölebilirler diyecektim.*
(bkz: şişme öşek)
(bkz: şişme yönge)
görsel
ne alırsanız alın, molotof yapımında kullanacaktır. bu sebeple kendisine hiç bi şe alınmaması gerekir.
Kaçak elektrik çekmek için gerekli takım taklavat.
Eğer PKKlı ya da PKK sempatizanı ise gündemimde olmayan sorundur. Zira; böyle insanlarla işim olmaz. Eğer PKK ile alakası olmayan biri ise de ne bileyim, diğer arkadaşlarım için hediye seçerken olduğu gibi onda da kişisel zevklerine uygun şeyleri araştırırım başlığa konu soru için.
(bkz: kürde bisiklet vermişler valiye çarpmış) Bisiklet alınmamalıdır efendim.
kaçak sigara, kaçak mm, kaçak marlboro, kaçak prestige.trafo, eşşek.
milli akıl.
kocası yeni ölmüş yenge.
böyle en cicili bicili paket olanından.*
alınma gücenme yok evlat.*
tahtadan eşşek anahtarlık.
Kendinize gelin bence bir sarsilin. Yaratilani sevin yaratandan oturu...
bana bak çarıklı sensin !!!

evet ! sana ! sana , sana sana hepinize bee! rezil, iğrenç yaratıklar !

hiç mi insanlık yok sizde hea? nedir bunlar hea, nedir? nasıl yollarsınız bu pislikleri o tertemiz insanlara ?

onlar kitap istiyor. kalem istiyor, okul istiyor, okumak istiyor. onlara yardım elinizi uzatacağınıza, bir de utanmadan sıkılmadan alay ediyor, küçük görüyorsunuz. aslında alay edilecek, küçük görülecek birileri varsa o da sizlersiniz. hiçbir işe yaramayan, asalak gibi yaşayan sizler.

utanacağınızı bilsem, yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz.
(bkz: Gaz lambası)

Malum bu aralar elektrikleri yok.
Tüy dökücü.
Deodorant. allahın belaları çöplük gibiler.
Silah, bomba ve otur patlayici maddelerdir.
Şaka lan sakin alinmamasi gereken hediyelerdir kendimizimi vurduralim.
kürtçe kitaplar.
Sapan.
Öşek.
Benzin.
Cam bira şişesi.
Çapul.
Puşi.
Ve kaçak olan her şey.
ırkçı bi orospu çocuğunun annesi.
bir dengbej albümü.