bugün

sagopa kajmer şarkısı.
Sıska olarak tabir edilen insanlarda bulunur.
(bkz: acziyet)
güçsüzlük.
melodi güzel, sözler güzel, nakarat daha güzel.

(bkz: dinlerken sago yine yapmış diyeceksin)
Sagopa'nın böyle güzel şarkıları son 9 senedir yok.

En son bu çıktı iyi olarak;
(bkz: bendeki sen)
Kırılmaya ramak kalmış kollardır.
' ölmek istiyorum; çünkü bu şekilde yaşamak bence onursuz bir şey '

derin izlerin üzerine gitmeden betimlemesini yapan şarkıdır.
yıllar önce dinlediğim ve an itibari ile bilinçaltımdan yüzeye çıkan sagopa kajmer eseri.
Huzur özür dilemeli bana uğramadığı her gün için.
Müziği güzel rap şarkısı.
Tabiki müziği araktır kendilerinin yapacağı hali yok ya.
zora düşüldüğünde her zaman akla gelen.
Beatı mozole mirach'a ait olan şarkı. şarkının sevilmesindeki en büyük vesile bu beattır. Bu müziği sitem depresif ve mozole yapsaydı hala severdim.

Ayrıca sitem depresif rapi bıraktı.

Mozole Mirach abim ise yoluna mirac olarak devam ediyor, daha farklı müzik türleri deneyerek.
gönder gelsin;

http://www.youtube.com/watch?v=C2DOLdXdZPM
Gariptir, ergenliğim neredeyse tamamen bu adamla geçti yahu.. Sen de 20 ben diyeyim 30 şarkısını biliyorumdur ezbere.. O zamanlar yani.. Sözleri beni burdan alır, ordan oraya götürür şarkı bitincede geri getirir idi kendime. Severdim sever. Hazır başlıkta açılmışken neden dinlemiyorumruz? Dinlemeli..
Sagonun en sevdiğim şarkılarından. Melankolia nın doruklara ulaştığı, dinlerken eski anılarıda canlandıran bir parça.
ergenlikte monte carlo kadar etkisi olmuştur ve günümüz rap kültürünün nasıl düştüğünü hatırlatan bir eser.
Başlığı gorunce dinleme istegi uyandirdi bunyemde. Harika bir sagopa parcasidir.
nedensizce hüngür hüngür ağlamıştım ilk dinlediğimde halada benzer tepkileri veririm.
adam ali ata bak dese bile yetiyor.böyle bir ses tonu böyle bir vurgu yok kardeşim.
kurtarır bedeni elbet birileri ya..
insana bir çok duyguyu tattırıp sonunda acı bırakan ve aynı şeyleri bir daha yaşamak isteği yarattığından saatlerdir dinlediğim başyapıt. şurdan ulaşılabilmekte http://www.youtube.com/watch?v=1bUibA5Jkso
en iyi melankolik şarkılardan biridir.
akla geldikçe uzaklara götürür.

--spoiler--
dindirir acını elbet bi melek...
--spoiler--
sonunda ağlama payı olan tek şarkı.
tekrar tekrar dinlenilmesi gereken sago parçası.