bugün

http://www.youtube.com/watch?v=8ZTKp8sYets
Kupe takan erkek denir *
Allah akıl versin denir.
yavuz sultan selim denir.
bir forumda "kesin vurduruyor" espirisi ile ban yemiş olmam.
seversin sevmezsin beni ilgilendirmez ona onur kırıcı bi laf etme hakkinida vermez. ben herkesin kendi fikridir iradesidir derim adamin adı neyse ona o ad denir. daha ne denecek ha onlara ibne demeye kalkanlarada tesbihler 1 liraya düşeli delikanlılar çoğaldı derim tesbihle delikanlı olunmaz ki bunun örnekleri de çoktur.
Orda dur derler adama. Şahsım adına bende hoşlanmam . Ama aşağılamak veya saçma sapan yakıştırmalar yapmak senin haddine düşmez. Ha delikanlılık mevsuzu birde sen küpe takmazsın bir bayana yeter gücün hatta ona da yetmez biri küpe takar yedi ceddini biçer. Bu işler küpeyle onla bunla olmuyor. Her ıspanak yiyen güçlüde yemeyenler güçsüz mü oluyor? Hani kendi ezik ruh halini düzeltmek adına ona buna laf aşağılama çekmeye çalışan başlık sahibi gibi mesela.
Küpe takan erkek denir.
çok bir şey denmez ama büyük bir çoğunluğu için görmemişlik veya role player denilebilir..

öyle tipler gördüm ki hayata bakışım değişti..

o derece..
Delinirken acıdı mı?
"Küpe takan erkek" denir.
yöresine göre değişir. metropolde takar metrosexuel erkek olur anadoluda takar top olur.
Biyolojik erkek.
Erkek denir.
Kupe takan erkek denir.
(bkz: seksi)
Homo sapiens.
küpe muhabbetini çok kafaya takan bir kimse değilim, ama bazılarına gerçekten yakışmıyor. Ben uyarıyorum, takıp takmamak onlara kalmış.
Küpe takan erkek denir ya ne denilecekti pezevenk.
Rüzgar erkoçlar denir.
erkek denir elbette başka ne denilcek abii acilen yobazlığı bırakmanız gerekiyor.
erkek denir sayın amına koyduğum.
günümüzde küpe takan erkeklerin hiç biri yavuz sultan selim han ın taktığı niyetle takmadığı için (bkz: top) denir.
evet buyrun deyin ne diyecekseniz? sonra bu ülke neden böle? adam hala küpe de bilmem neyde tabiki de bu ülke bu halde olur. hayır benim kulagımdaki küpe gitse, adamın anasına bacısına musallat olsa, okuyacagı kitaba engel olsa veya kalan 3 beyin hücresine el atsan tamamda bişi yaptıgı yok ki. ben bile unutuyorum kulagımdaki küpeyi. önce büyüyün arkadasım. en kendiniz bi halt olun ki laf edebilesiniz.
Küpeli erkek.
2 tane var ve anlamlari cok buyuk. Siz istediginizi diyebilirsiniz, istediginizi dusunebilirsiniz umrumda degil. Insanlarin gorunusu ile yaftalamak sizin isiniz zaten sorsan muslumansin.