bugün

Sol görüşlü be küpe ne alaka? Hadi hiç solcu gormedin peki hayatında bir kez olsun Engels veya Marx'ın fotosuna da mı denk gelmedin ki küpe ile solculuğu özdeşleştiriyorsun? Bilgisizliğinizi bu kadar belli etmeyin. Siz solcuyu burjuva ile karıştırıyorsunuz her halde.
sol görüşlü olduğunu belli etmenin bir yöntemi olarak küpeyi düşünmüştür. ekseriyetle bad boy triplerindedir. yani küpe takarak kendini genç hippi ya da rocker olarak tanımlamaktadır. bazıları buluşulunca hesapları fifti fifti öder. ucuz bira satan mekanları iyi bilir.
görsel
Ben yakıştırıyorum beylere , beğendiği halde cesaret edip takamayan bey söylemidir bacımız falan.
kupe takan erkek bize helaldir seklinde degistirdigim onermedir.
Babasinin koyunu olan korkudan kupe bile taktiramiyan sozde has erkeklere dert olmustur. S*ktigimin kekolari sizi.
bir söylem.
nedense aklıma böyle düşünüp, bir gün küpeli birinden dayak yiyeceğini anlayınca abi ayağına yatan arkadaşım geldi.
küpe takan oğlancıklara hithafen bir söz. evet.
benim değildir.

erkeğine ve küpesine göre değişir, bazı erkekler küpe takınca çekicilikte başka boyuta geçiyor. kıskanmanın, boş yere bok atmanın alemi yok.
küpe takmayan tarzsız, keko erkeğin güya küpe takan erkeği ezme cümlesi.

Ezik olan sizsiniz. Küpe takan bir adamla evliyim, erkeklikte yanına yaklaşamazsınız bile. Barzo team.
(bkz: bacı deme lazım olur)
Bacilara hakarettir. Küpe takan adamlar toplumdan tecrit edilmelidirler.
küpenin kadın takısı olduğuna kim kanaat getirmiştir? senin bacın pantolon giyiyor mu? gibi sorulara cevap verilmesi gerekir.
erkeklerin bacıları olabilir. biz seve seve abi olarak kabul ederiz eheh.
Delikanlı geçinen küstahlar insanların kararlarına saygı duymaktan aciz olduklarını göstermişlerdir. (bkz: benim bedenim benim kararım)
gel kardeşim bacıyı göstereyim sana diye devam ettirdiğim köhne zihniyetin boktan fikri.
küpe takmayanların yaraklarının kalkmayıp iktidarsız oldukları için ve seks hayatı düzenli çevresi kızlarda dolu olan küpelileri kıskandıkları için uydurdukları demodern söylem.
bazılarına çok yakıştığı da yadsınamaz bir gerçek.
bacıları hep küpeliye bakan makus kaderli adam sözü. bilmiyor ki kendisi de takıp dünyayla barışabilir.
küpe takan erkekler genellikle daha fazla kız götürür... zira eğer o küpenin hakkını vererek takıyorsa sanatın bir dalıyla muhakkak ilgileniyor demektir bu da daha fazla kız çeker... yani o yüzden küpe takan erkekler, bacınız değildir olsa olsa bacınızı götürmüş olabilir... bundan yüz sene önceye kadar erkeklerin tüm dünyada kadınlara göre daha fazla küpe aksesuarını kullandıklarını unutmamak gerekir... ben çok gördüm küpe delikanlıyı bozar dostum takma şunu deyip, gece 50 yaşındaki homoseksüel dayının evine sikiş için gideni... delikanlık, erkeklik, adamlık yürekte olucak, kulaktaki sikindirik gümüş parçasında değil...
(bkz: yobaz bir ülkede yaşamanın dayanılmaz kederi)
haklı tespittir.

http://galeri.uludagsozlu...1m%C4%B1zd%C4%B1r-771512/
Kipi tikin irkik bicimizdir. Aptal insanlar.
kesinlikle öyledir. bacılarımıza laf edeni keserim.
Bir adet yazar sıçmasıdır. Arkadaşım küpe yakışıyor canım da küpe takmak istiyor ne yapayım takmayayım mı.
ailesenin küpe taktığını görünce ağzına yüzen sıçan ebeveynlere sahip olan, muhafazakar, insanların yorumudur.