bugün

seytan ile karsi karsiya gelindiginde tirsmayacak olan kisinin ve "senin tipini, gelmisini gecmisini .... seytani. kacma lan dur!" gibi dialoglarda bulunarak seytana uyan kisinin de yapacagi eylemdir.
uzaylıyı küfür ederek taşladığını iddia eden abimizin ta kendisidir. can çıkar huy çıkmaz işte.
hacıların taşladığı o taş islam öncesinden kalma araplara ait bir puttur(isteyen araştırsın) hz. muhammed o putu yıktırtmaya çalışmış ancak onun gücü bile arapların tepkisine karşı taşı yıktırtmaya yetmemiştir..
müslümanlığın şartı falan değildir sonradan üretilen bir gelenektir..
görsel
Kendini fazla kaptıran insanların yaptığı eylem. Aynı zamanda taş yerine telefonunu atan kişidir.
adam 3 kız kardeşini alıp gitmiş hacca başlamışlar şeytana taş atmaya,

büyük kız demiş; '' allahım şeytana uydum bakkalcıya verdim, sen beni affet'' demiş fırlatmış taşı.

ortanca kız '' allahım demiş ben de eski sevgilimden hamileydim çocuğu aldırdım beni de affet '' demiş o da fırlatmış taşı.

sıra küçük kıza gelmiş '' allahım demiş ben de sürtünme yoluyla da olsa okulda seks yaptım, beni de affet '' demiş.

sıra adama gelmiş. almış eline adam taşı

demiş allahım bunca orospuyu buraya getirdiğim için sen de beni affet bilmiyordum demiş. saçını başını yolmuş adam onların.
Yine beni taslayin zaten dediğim durum.
Peki şimdi ne oldu peki?
Gercekten tasliyordur hıamınaa.
birine taş atarken küfretmeyen bi türk gördünüz mü?