bugün

Bir gerçektir. Köylüler oy kullanmamalı.
doğru önermedir. iki kuruşa oyunu satan beleşe alışan hibe almaya bayılan çalışmadan kazanmayı kar sayan bir köylü var artık. evet.
atatürk sorgulanamaz lan dog'lar. derhal günah çıkarın.
yediremiyorsunuz değil mi?
ama sindireceksiniz. herkes eşittir.
milletin zekası ile alay edeceğinize kendinize çeki düzen verin.
Halen üstten bakıyorsunuz halka.
Birisi köylü milletin efendisidir demişti, kulakları çınlasın.
''eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse, bilimi seçin. '' Sözleri ne yazık ki istatistikle çelişti. Ata'm köylü sıçtı ülkenin ağzına.
2 tane ünv. okudum. beynimi sikeyim böyle ülkede 2 ünv. okuyup 26 senemi çöpe attım. halbuki belime silah takıp mekanlara çökebilirdim. ya da sarık cübbe din satabilirdim. şimdi evimde oturacağıma hiltonda masaj yaptırıyordum amk.
Köylü deil piccim,kapitalist düzenin orospuları için geçerli bir durum bu.
Siz kimsiniz tercihinden ötürü köylü halkı aşağılıyorsunuz ya? Yer sofrasında yiyecek ekmeğin olmasın ne diyeyim ki.
Herkesin bilmesi gereken bir olgudur.
köylü halkı koydu hayırsızlara bu kadar seslerı cıktıgına bakarsak . köylü halkına üstten bakan gerizekalılara ders olsun .
Sarsıcı gerçektir. Herkes oy kullanmasın be.
işte neden muhaliflerin hep muhalif kalacağını gösteren cümledir. yazık.
Köylü tarafından annesi düzülmeye layık görülmeyince tribe giren ergen başlığı. Kızma yavrum köylü insanı namusludur namussuz ile işi olmaz sen anneni başka yerde pazarla.
Cumhuriyetin ilk yıllarında köylü milletin efendisiydi. Ama tabi uzuun zaman geçti aradan Şimdi ne olduğu aşikar.
(bkz: entry nick uyumu)
siz sanıyorsunuz ki köylülerin hepsi çok dürüst, namuslu insanlar. o küçücük köylerde kimin eli kimin cebinde belli değil. evlilik dışı ilişkiler, kız kaçırma vs. olayları gırla. sattıkları sütün yağını makineyle çalıp(çiğ sütten yağı ayrıştıran makineler alıyorlar) tereyağı yapıp satarlar. yapmadıkları düzenbazlik yoktur. hepsi öyle değil ama bi çoğu böyle.
bkz:şükrü erbaş-köylüleri niçin öldürmeliyiz
Sende katıksız götün tekisin!
Dün itibariyle kesinkes biçimde görülmüştür.
Aniden akla düşen gerçektir.
yanlış bir deyim olsada, reis istiyor diye evet veren adamla, kanunu okuyup ülke için faydasını zararını tartıp, evet veya hayır veren adam arasında fark vardır.

Tamam reelde fark yok ama fikri olarak gerçekten değer farkı vardır.
Gece gece akla düşen durumdur.
o köylü cahilse kesinlikle ebolasıdır.
yediğin ekmeği anan yapıyor zaten.
köylüye ananıda al git lan deyip köylü milletin efendisidir diyen adama sover bunun gibiler.