bugün

Kim ne derse desin pis insandır. Her gün duş alan insan kokmaz.
Eğer bir insanın vücud koku problemi varsa ki bünye kaynaklı olabilir normaldir, o halde onun daha fazla dikkat etmesi lazım. Mümkünse her sabah duş alıp temiz çamaşır giyinip çıkıversin evden. Faydasını görür. Kadınlar bu konuya hassas ve çok dikkat ederler..
muhtemelen terlidir ve o ter üzerinde kurumuştur. rüzgar estikçe (abartmıyorum) mide bulandıran bir koku çıkar ortaya. hamama gidip kese attırsa 2 tır kir çıkar o kişinin üzerinden.
protein tüketimi ile alakalıdır, bir insan her gün karbonhidrat yerse 1 hafta yıkanmasa da pis kokmaz. protein kokar, karbonhidrat yorar.
bence bunun banyo ile alakası yok. yapısal bir şey.

bazı insanlar 2-3 gün banyo yapmayabiliyor. hatta sobalı evde kışın buz gibi soğukta bazen yeri geliyor haftada 1 anca yapılıyor. yinede bazı insanlar tiksindirecek düzeyde kokmaz. yani rahatsız etmez kokusu. banyo günü kurtarır sadece o kokan kişi istediği kadar banyo yapsın terleyince yine aynı şekilde kokmaya başlar.
Bunun bir de yaz sıcağında kışlık parfümle banyo yapmış olanları var onlar da ayrı bir dünya...
En başta kendine sonra çevresindekilere saygısı olmayan insandır.

Kimse sizin leş kokunuzu çekmek zorunda değil ben böylelerini herkesin içinde rezil edecek sözler söyleyip aşağılıyorum bana denk gelmeyin rezil olursunuz.

(bkz: Sigara kokan insan)
kötü kokmadığını iddia eder ve söylenen sözler karşısında o senin kendi kokundur, ben koku felan almıyorum diyen kişidir.
yakın arkadaşlardan biriyse eğer, doğum gününde filan insan söyle koca bir deodrant, şampuan, parfüm paketi yapıp hediye etmek isteyebilir.
götü kokan insandan iyidir, bir banyoyla geçer.**
yakınında durmak istenmeyen ve mecbur kalınan durumlarda insanı sıkıntıya sokan pis insan modelidir.