bugün

vahşetin, şerefsizliğin, caniliğin, orospu çocukluğunun göstergesi.

bakın adamlar köpek yiyebilir, derisini yüzebilir. aynı şeyi biz de tavuk, inek, dana, deve, hindi, horoz, öküz için falan yapıyoruz. koyunu keçinin derisini yüzüp yiyoruz bu hayvanları.
ama aradaki fark şu. hayvanın canlı canlı derisi yüzülmüyor. hayvan uzun süre acı çekmiyor. tak bir kerede boğazı kesiliyor kan boşaltılıyor ve soyma işlemi yapılıyor. aslında bir nevi bu olaya da karşıyım ancak canlı canlı hayvanları yakan orospu evlatları var. işte gördüğünüz gibi derisini yüzenler var. bildiğim kadarıyla çin'de bir köyde var köpeklere karşı bu işlemler.
Açamadım. Nasıl yapılır böyle bir şey ya? Bunu yapan kişinin derisini zevkle yüzerdim.
insan insana yapmaz ya bu ne acımasızlık.
Videoyu göremiyoruz adres verin.
görüntüyü geçtim başlığının bile tüyleri diken diken etmeye yettiği mevzudur. goy goy olsun diye yazmıyorum yanımda kediye köpeğe tekme atan elemanları yerden yere vurmuşluğum varken böyle bir şeye denk gelsem neler olur bilemiyorum. rabbim denk getirmesin böyle aşağılık tipler için katil damgası yemek vicdan azabından daha ağır.. tüm canlılara da yardım etsin insanın şerri şeytanın şerrinden beter..
insan kadar acımasız başka bir varlık yok.