bugün

Veteriner.
bepanthol olduğu için çok ciddi bir şey olmaz ama acilen köpeğin midesinin yıkanması lazım.
burada oturup başlık açacağına bir veterinere götür.
birazcık ot veya yeşil ne bulabilirsen yedir ve 10 dk sonra kustur. sonra bana teşekkür et.
Kusturmak iyi bir yol olabilir, ve aktif karbon zehirin kana karisma suresini uzatacaktir. O surede en yakin fakulteye yada klinige gidilmelidir.
koca koca kemikleri toz ediyorlar yumuşacık krem ne yapacak köpeğinize, az sakin ol, ölüme yok çare.
(bkz: açılın ben doktorum)

enee köpekmiş, kapanın geri...
Hasske köpek ilacı kemirmiş. Ne yapsam ? ne yapsam ? Hah dur sözlüğe entry gireyim ama modlardan da izin alayım. ( Köpek bu arada can çekişiyor ! ) Hah girdim. Gelsin şimdi yardımlar. Girmişken bi' de face ime gireyim, bildirim varmı baka... ( Köpek zaten mort) Aaa Ayşe fotoğrafımı beğenmiş. Bende onunkini beğeneyim ayıp olmasın.*
(bkz: sen ne diyorsun lan değişik)
Dişlerini fırçalayın.
ortasından sıkma.
vay amına koyim adamdaki lükse bak. ben o parayı verip kremi almaya kıyamıyom; elimde bildiğin çukurlar oluşuyo, adam köpeğine yediriyo.
at gitsin camdan köpeği.
şaka tabi.
Bazı gerizekalılar modlardan izin alıyım falana yormuş olayı aslında öyle değil modlar silerse nasıl modalarda yardım alıam?
Kıçına kÜrekle vurun, ta ki ağzından çıkana kadar.
tüpün dolu olup olmadığı belli değil...

doluysa son kullanma tarihi geçti mi..
boşsa

ne işi var lan boş tüpün ayak altında...

o değil de millet ortaliğin hımına koymuş. vurmayın lan! herif öldü.
köpeği yan yatır.
köpeğe format at.
tahminim bir şey olmaz sen yinede bir veterinere sor sonuçta nerden bilsin millet veterinermi bir şey olmaz denir bir de hayvan yarına çıkmaz ne olur ne olmaz.
(bkz: ne pis geyiğiniz varmış) arkadaş. Biri köpeği dışarı at diyor biri köpeği yan yatır diyor.(buna güldüm yalan yok) biri kıçına kürekle vurun demiş. yeminlen köpek beslemediğiniz için hepsi bunların.*

(bkz: açılın ben veteriner hekimim) doktorumun bir versiyonu.

1.si korkulacak bir şey yok. Bepanthol içeriğine baktığım kadarıyla köpeğe toksik etki yaratacak hiçbir şey yok. Köpek tüpü de fotoğrafta yemediğini görüyorum yemediği sürece herhangi mide yabancı cisimden kesici, delici etkisi de yok.

2.si Eğer zehirlenme olsa bile kusar hayvan kusmasından tedirgin olmayın bu iyi bir şey. Ve bepanthol içeriğindeki zeytinyağından dolayı hayvan ishal olacak bundan da ürkmeyin. Ha illaha kafanız gözünüz rahat etmedi o zaman zorla tuzlu su içirin ve hayvanı kustarmaya çalışın bu sayede.

Hayvan hem kusar ve ishal de olursa bol bol su almasına özen gösterin asıl kötü yapacak etkisi budur. Ve ishal 2 günden fazla sürerse veterinere götürün ve şimdi isim vermeyeyim onun önerdiği tedaviyi uygulayın. (etik değil)*

3.sü de köpek hafif sersem gibi olabilir bu da içerikteki Centella asiatica denilen bitkinin sakinleştirici, yatıştırıcı etkisinden olabilir. Korkulacak bir şey yok. ilkin dediğim gibi ölmez. Çok toksik bir vaka değil.

Edit hun: Ben bunu niye mesaj değil de aleni yazdım. Böyle bir vaka daha olursa sözlükte dursun ve başkaları da faydalansın diye.
kopegin gotune kolunu sok cikar yada agzina sok elini.