hayvan düşmanlığı yapıp insanları yücelten başlıklarınıza biraz ara verip şöyle bir haberi paylaşmak istiyorum. dayanabilen izlesin; https://twitter.com/aziza.../1215359381354708992?s=21 bu tipini gondiklediğimin sefili, dünyaya gram katkısı olmayan bu yaratık bir hayvanı acı içinde asarak katletti. ha evet, sorsalar köpekler yüzünden can güvenliğimiz tehlikede. tüh ne olacak bu hal ya?? en acilinden bu cani yakalanıp hapse girmeli. yettiniz artık, hayvan haklarıyla ilgili kanunları kabul etmeyip reddedenlerin yüzünden oluyor bunlar. gurur duyun yaptıklarınızla. bu mahluk para cezasıyla yırtar adım gibi eminim. lanet olsun artık.

görsel

görsel
bir köpek insanı ısırdı, öldürdü haberlerine koşa koşa entry giren ortalığı birbirine katıp hayvan düşmanı kesilen ikiyüzlülerin bir anda yok olduğu entry. yazık, bir hayvana yapılan eziyete gelen tepki bu kadar işte. siz türcüsünüz, şu olay kimsenin umrunda değil. yer yerinden oynamalı şu video yüzünden. ama yok, bir insan değil ya ölen, çıkmaz o sesler. çıkartmazlar.
entry giren yazarlara teşekkürler.

Edit. Bundy nin kirik kalbi kusura bakma ya yaşı küçükse tamam o zaman cani değildir ya o kazara falan olmuştur. Affediverip linç ettirmeyelim haklısın..
Türcü ne la

O da yeni mi çıktı .
Orospu çocuğudur. Ne istiyorlar şu gariban hayvanlardan cidden anlamıyorum. Hayır ananı mı sikti naptı olum sana bu köpek? Mantıklı bir sebep bulamıyorum bu hayvan ne yaptı da bu şekilde ölmeyi hak etti amk. Ah şu hayvanlara eziyet edip, öldürenlerin bir tanesi denk gelmez ki bana...
Bu piçi istediğiniz yere şikayet edin bakın adım gibi de eminim para cezasından başka bir ceza almayacak.
Keşke böylelerini de asınca yalnızca para cezası verseler.
Vicdansız, adi, karaktersiz bir Süzme orospu çocuğudur. Bunun dini, dili, ırkı falan da olmaz. izmir karşıyaka'da kedileri zevk için öldüren sözde ülkücü bir orospu çocuğu vardı. Paylaşımları falan hep türklükle ilgiliydi. Para cezasıyla yırttı.
Şanlıurfa'da yine köpek yakan cani arap orospu çocuğu vardı.
Atlara işkence eden roman...
Konya'da komşusunun ahırındaki eşeğe tecavüz eden gavat...
Kısaca hayvana işkenceye ülkenin her yerinde rastlanıyor. Irkla mırkla dinle minle alakası yok. Tamamen vicdanla alakalı.
derhal tutuklanmalı ve caydırıcı ceza verilmelidir. hayvanlara kötü muamele yapılmasına göz yumulamaz!!
Zavallı, talihsiz hayvana yapılan, Çok vicdansizca, canice bir eylemdir. Muhakkak ki ağır bir şekilde cezalandırılmalı. Evet.

Ama insan yaratılmışların en yücesidir tabiki.

Ne yani sen kendini köpekle bir mi görüyorsun?

Onu geçeceksin!