bugün

sabah sabah insanlığa sövdüren şerefsizdir. Yavru Köpek ağlamasıyla uyandım. Bir baktım kadının biri köpeği bacağından tutup savurarak attı. Kocası da köpeğin kafasına taş attı. Hayvan sersemlemişken koştuk, gittik yemek verip sevmeye. Bir de utanmadan başımızda dikilip köpek bizim mezhebimizde haram dediler. Orospu çocuğu benim ahlakıma göre de senin gibilerin yaşaması haram ama hala nefes alıyorsunuz. Toplumun bu denli hayvan düşmanı olmasının ardında dinin ve medyanın öne sürülmesi artık korkunç bir hal aldı. Daha geçenlerde eskişehir'de habercilik anlayışı kahpelik olan medya ölen bir kadını sanki köpekler öldürmüş gibi göstererek halkın bilinçaltına hayvan düşmanlığını yerleştirdi. Ama otopsisinde hayvan saldırısına dair bir şey çıkmamıştı. 10 yıldır iktidar olan altın partinin ise hala hayvan haklarıyla ilgili bir düzenlemesi yok tek uğraşları paralel, chp, kürtler ve başörtüsü. Ne yazık ki yaptıklarınızın hesabının sorulacağı bir cehenneme inanmıyorum o yüzden huzursuzum ve yok oluşunuzu bu dünyada görmek istiyorum.
(bkz: türkiye de muhafazakarlık), net örnek olmuş.
gayet normal bir durum, şaşırmayın. malumunuz çayır çayır insan yakmışlıkları var.
insana saygı sevginin olmadığı bir ülkede bunlar çok normal allahın belası olan fikir fukaralarıyla aynı ülkede yaşıyoruz malesef.
dünya üzerindeki hiç bir dinde işkence iyi bir davranış değildir. satanizmde bile "sana yapana yap" mantığı var.
hz. muhammed, kedi eteklerinde uyurken rahatsız olmasın diye yerinden kalkmazmış. dindar olduğum için değil, bu hikayeyi bilmeyeni dövüyorlar diye söyleme gereği duydum.
Vardır böyleleri. Yaptıklarının yanlış olduğunun farkındadırlar, utanırlar, ve bu utançları içinde kepazeliklerine Allah'ı ortak etmek isterler.