bugün

Köpeğin sizi kovaladığı sırada arkadan sizinle beraber''yusuf''unda koşmasıdır. *
Asla kaçmamak gerekir. kaçan kovalanır. yerinizde kıpırdamadan durursanız bir süre sonra köpekler dağılacaktır. bire bir denenmiştir.
kaçmamak eylemi götte patlayacaktır. ikiye iki denenmiştir.
kaçmayın kıçınızı yırtsanız hızlı koşamazsınız zaten hayvandan. köpeğe hırlayıp bağırmanın işe yaradığı söylenir. bizzat denedim bikaç kez. yani tarafımdan onaylıdır. (yanlız bu sadece sokak köpekleri için geçerlidir eğer eğitimli ise sıçtınız boynunuzu koruyun ölmemek için. sonra demeyin vay efendim bağırdım bi boka yaramdı hayvan aldı götüdü baldırı diye mesuliyet kabul etmem)
Kazananın köpek olduğu saldırı. Son sürat kaçın derim.
Tüm köpeklere karşı bir anda sevgimin bitmesine sebep olan an.

Dün sabah saatlerinde yaşadığım yerde küçük bir çocuğun başına gelenler..

Videoyu izlerken içim ürperdi.
Ve küçük çocuğun yüzü paramparça olmuş vaziyette durumu da çok kritikmiş.

Umarım gerekli önlemler alınır ve o köpek bulunur.
bu sabah yılların parkurcusu gibi beni düz duvara tırmandırmış saldırıdır. arada aksiyon oluyor işte başına demir halat düşme tehlikesi olmayan, karşıdan karşıya geçerken hapishane kaçkını seni bıçaklamadan ülke mi olur? çok zevksiz bence şanslıyız gerçek hayatta gta oynuyoruz.
9 yıl kadar önce başıma gelip, artık köpeklere daha temkinli yaklaşmama neden olan vukuat.
Kaçmayın.
9 yıl önce başıma gelen bir vaka. kuduz aşısına taşındım 1 ay mecburen.
benim de bir kere geldi, ıssız bir mezardan geçerken sabahın körü 10 köpek ama en az 10 metre boyları amk. neyse boya takılmayın. valla fena sıkıştırdılar geri geri çıktım mezardan 2 araba durdu filan ama, hep üzerime hamle yapıyorlar. biri cesaret edip bir kapsaydı, diğerlerinin yapacağı manzarayı siz tahmin edin, olay mutlu sonla bitmeyecekti. köpekler ya açtı, ya da onların bölgesine tek başıma girdiğim içindi sanırım, neden cesaret aldılar bilemiyorum.sonuçta, ben sokakta sahipsiz köpek olayına karşıyım, tatsız durumları da duydum tehlikeli işler oluyor yane. bunun hayvan sevip sevmemekle alakası yok hayvan iç güdülerinle yaşar, gerek duyduğunda sana saldırır ve siker atar. bu işin şakası yok yane anlayacağınız. devlet maliyetine bakmadan artık bu işe ciddi bir el atıp kısırlaştırılmamış ne bir köpek ne de bir kedi bırakmamalı.