bugün

yeni imajiyla mateja kezman'i andiran insan.
bir erkekle evlendiğine dair haberleri yalanlarcasına, gayet güzel erkek görüntüsüne girmiş,bir nevi bu görüntüsü ile adam gibi adam olmustur. (bkz: dogru yolu bulmak)
http://www.internethaber....news_detail.php?id=150388
(bkz: istanbul kuşum aydın üniversitesi)
yeni görüntüsüyle baykuşum aydın olan şarkıcı.
uzun süredir ortalıkta görünmeyen geçenlerde yeni imajı ile ortaya çıkmış anacım.
gazete haberlerine göre sevgilisi*tarafından öldürülen sunucu. zira beş aydır kayıpmış.
öldügü yönündeki haberlere kızıp aşağıdaki beyanatı vermiş sunucu şeysi."Bu haberler nereden çıkıyor anlamıyorum. Kimse beni öldürmedi. Artık ne diyeceğimi bilemiyorum. Bu haberleri yapanları da mahkemeye vereceğim."
seda sayan programında gerekli açıklamaları yapmış kişidir. ne ölmüştür, ne de öldürmüş. üstüne hollanda ya bile gitmemiştir. pis kaka medya hepsini uydurmuş.
ergenekoncu diye dedikodular bilem çıkmıştır.
nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu merak ettiğim bir insan galiba.

- kuşum aydın var ya... kuşum aydın hani, bizim...

nasıl yani? adım "kuşum aydın"? böyle çağırılıyorum, anılıyorum, falan feşmekan... anaaa!

kuşum aydın ya! yabancılaştım her şeyden iyi mi...
Gözlerimiz aramıyor değil kendisini.
Aydın;
Kuşsuz kaldık inanki dünyamıza gün doğmuyor.
'aydın' isimli kuşunu, misafirlerine tanıtan insan söylemi.
dost elver'in, kendisini taklit ederken "ayol o kafanda kirdigin bardak çanek noalıcek?" cümlesini söyledigi sahne görülmeye degerdir.
(bkz: o değil de bi kuşum aydın vardı noldu ona)
şu an habertürk'te saba tümer'in konuğu olan ve türkiye'den gittiğinden beri başından birçok dramatik olaylar geçen şarkıcı. valla üzüldüm.
şu anda siyaha boyanmış fırça adam saçı ve erkeksi görünümüyle arzı endam etmiş ve küçük dilimi yutturan şarkıcı. ayrıca sahne adını şeker aydın yapmış. galiba yeni albümü bu hafta çıkıyor.
Şu aralar amsterdam da yasadıgı söylenen tercihleri yüzünden cok tehdit almıs ve cok kırgın olan gelin kaynana programı sunucusu.
caner toygar'ı andıran fiziği ve yaza damgasını vurması beklenen albümüyle geri dönen şarkıcı. çıkış 45liği de serdar ortaç imzalı.

(bkz: şeker)
tanınmayacak hale gelmiş ama erkeksi ve yakışıklı olmuş kuş gibi şarkıcıdır.
erkeksi görüntüsüne tezat bir konuşmayla yırtık dondan fırlamış gibi birden karşımıza çıkmış insandır. o imaja o konuşma gitmemiş. garip olmuş.
sanırım fatih ürek e özenip tarzını değiştirmiş varlık.
dün gece saba tümer'in programında sakallı, bıyıklı, ilk bakışta bodyguard gibi görünen bir adam gördüm. "kim lan bu?" dedim ve alt yazıyı okudum. alt yazıda "aydın, birini çok üzdüm, ağlattım." yazıyordu. "yok yok, bu olamaz" dedim. ve konuşmayı daha dikkatli dinleyince "yapçez"leri, "etcez"leri seçebildim ve artık emindim. evet bu kuşum aydın'dı. *
Dün gece saba tümer'in programına katılıp öldü, cinayet işledi, evlendi gibi iddiaları yalanlamıştır. aynı zamanda kuşumuzun medyaya bu denli öfkeli olmasına da üzülmemiş değilim. yeni tarzına ise ne demeli? almanya'ya gidip almancı tarzı edinmiş. Tebrikler.
kendine yeni bir imaj vermiş ve tanılmaz hala gelmiş şarkıcı.
sakalları çıkmış erkek şarkıcı. (!)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar