bugün

"bir bildikleri var demekki bu ikinci oluyor zira " diye düşündüren eylem. sebep ise ABD ve Güney Kore'nin her yıl düzenledikleri ortak askeri tatbikat. hemen sonlansın yoksa tehdit ederiz diyor küçük enişte. merak ediyorum neler olacak.
antika denizaltilariyla abd sahillerinde sov yaparlar.tabi abd sahiline ulasabilirse o kulusturler.
kuzey kore nin sahip olduğu nükleer programından aldığı güvenle amerika ya diklenmesidir kısacası şekil yapma vururum nükleeri diyor kendi çapın da amerika muhtemelen kısa sürede kuzey kore nin nükleer gücünü ortadan kaldırmak isteyecektir böyle zart zurt her şeye karışmasın diye lakin kuzey kore-çin-rusya-hindistan fantastik dörtlüsü de göz korkutmuyor değil insan atarlar gökten insan !
Kuzey Kore'de halk aç bütün para askeriye'ye gidiyor desek yeridir...

Yine de ABD ile kapışacak kadar değil çünkü o derece kaynak yok ülkede...Bir de Dünya'ya " ben güçlüyüm" imajı vermeleri şuan değil yıllardır öyle...
(bkz: napolyon kompleksi)
çok fena yürek yemiştir.

babalara gelmesinde.
hitlerde rusyayı üç aya alırdı tahmince aldı ama rusya yok.
meşhur oğlum bak git videosundaki kemerli çocuğu canlandıran kuzey kore'nin her zamanki atarları tavırlarından biridir.

bir şey yapabileceğinden değil.
Bir ülkede savaş olmasi için ya türkiyenin komşusu olmalı ya da müslüman olmalı bunun dışında savaş varsa 3. Dünya Savaşı çıkmış demektir.
(bkz: tutmayın küçük enisteyi)
etmesini isterim. tabi ben istiyorum diye olacak değil.
görsel

küçük enişte resti çekmiş yine.

“ABD’nin istediği herhangi bir savaşa tüm gücümüzle karşılık verme iradesi ve yeteneğine sahibiz. Eğer işadamı bozması ABD’li siyasetçiler bizi korkutacaklarını sanıyorlarsa, yakında bu yöntemlerinin işe yaramadığını görecekler.”
şu güzel ortamı bozmayın be kardeşim....
işadamından tehlikeli adam mı var ah kapitalizm bilmezler. .
görsel

He bide işgal yani.
Amerikayı işgale giden askerlerin koreye geri dönmeyeceğinden ters tepebilecek bir plandır.
(bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)

atom bombası kullanmayın da gözünüzü seveyim ne yapıyorsanız yapın.
Irkçı değilim ama abi evrim gülmemiş senin yüzüne bi kere, sen kim nasıl neye dayanarak ya?
Kim jong un efendi hazretleri diyeceksiniz!!1!1!11
Kuzey kore amerikanın güney koreyi destekliyorum bahanesiyle çin'e yakın nükleer silah barındırması için bir oyuncaktır dostlar bunlar da amerikanın oyunu, oyuna gelmeyin.
(bkz: Homefront)