bugün

cemre nin hapse düşmesi barış sebebiyle olacak sanırım. bu cemre o barış ı öldürür.
Kuzeyin hapishaneye girerken gozlerimin doldugunu farkettigim dizi. Ah ulan ah, yapilir miydi bu...
zerrin tekindor'un oyunculuğunu artık iyice abarttığı ve çok kötü olduğu kanaatindeyim. sürekli, olur olmadık yerlerde saçını kabartması tik gibi görünmeye başladı artık, r'lerin üstüne aşşşşşırı derecede basması. senin oyunculuğunun bu olmadığını geçen sezondan biliyoruz. avam havasını çok abarttı, baydı. başka bir önemli husus da, cemre sürekli saçının alnına dökülen kısmını, parmaklarını hafiften büküp, orta parmağını daha ortaya çıkarıp düzeltiyor. ve bunu aşırı sık yapıyor. dikkat edin bak valla, hak vereceksiniz. ana kız nefret ettim bunlardan.
ferhat muhabbetinin bir türlü kapanmadığı dizi. adam geberdi gitti hala daha ferhat da ferhat ferhat da ferhat.

neyse ki son bölümde görüyoruz ki birkaç bölüm sonra ferhat muhabbeti bitecek. ayrıca yavaş yavaş final istiyoruz. zannımca boku çıkacak böyle giderse...

bir de son bölümde kuzey'e uyuz oldum. ne yani ali öldü diye kızcağız hiç evlenmeyecek mi? hayatının sonuna kadar bekar mı kalacak? elin oğluna varacağına şeref komser'e varsın, nedir? tabii öyle görmek hoş olmadı ama çok abarttı.

düzenleme: unuttum, güney de tam bir pezevenk çıktı. cemre, banu, melda derken dizide yavşamadığı kız kalmadı. yakında zeynep'i de siker bu.
son bölümüyle ferhat öldükten sonra ilk kez güzel bi bölüm izletmiş dizidir.
daha önce belirtmiştim düzenli olarak izlediğim tek türk dizisi diyebilirim vs. diye. ancak son 3 haftadır izleyemiyorum. arkadaşta kaldığım bir gün "bu da dizi mi olum ya" diyerek muhabbete başlamış o bölümü omospu edip kanal değişimine gitmiştik. sonrasında saati değişti, "pis yedili bile bunu geçiyomuş diyolla" gibi sebeplerle anlam veremediğim bir şekilde soğudum. ama derslerim başlıyor bu hafta kafa dağıtmak için yine televizyona koşabilirim saati gelince.
dizide allahın kulunun gram huzuru yok arkadaş. herkes diken üstünde.
kuzey simay'a, güney cemre'ye, cemre kuzey'e, banu güney'e, güney melda'ya, zeynep kuzey'e, burak zeynep'e, venüs burak'a, barış venüs'e, simay barış'a sonra hepsi handan'a şeklinde kombolara sahip dizi. Kimin kime gömdüğü belli değil artık. Şaka maka hepsinin handan'a gömmesi iyi olurdu ama!..*
ferhat'in kim vurduya gittiği dizi. kaç hafta oldu hala ferhat'i kim vurdu belirsiz. ama dizi çekiminden bi arkadaşim olacaklari ağzindan kaçirdi.
cemre bariş'i öldürüp hapise giriyo, buna öfkelenen kuzey sevim hanim'in çocugunu kesiyo, sonra güney cemre ile kuzey'in hapiste bile yanyana durmalarini istemediğinden, o da tatlicidan baklava çaliyo ve kuzeyle ayni hapise düşüyo. sevim hanim, oğlunun ölümünden sonra sami bey ile örgütlenip köşke molotof kokteyli atiyolar. burak çatalcali çatalcaya yerleşiyo.
zeynep peki şimdi beni kim sikecek, kim ağzini şapirdatacak, kim borç isteyecek, peki beni bu köhne dünyada senin kadar kim anlayacak diye rahmetli yusuf hayaloğlunun dizeleriyle bağirirken 4 tane tinerciye maruz kaliyo.
finalde de dizi ekibi de dahil herkes handan'a daliyo.
(bkz: boku çıkan diziler)
son bölümünde sami bey ve handan hanım ın kuzeyle görüşme öncesinde münir özkul-adile naşit tandansı yakaladığı dizidir.

(bkz: neşeli günler)
Başrolün de Kıvanç Tatlıtuğ denilen yakışıklı mı yakışıklı bir gencin oynadığı, Kanal D'nin aptal kutusu dizisi.Tipik bir ritüeli yerine getirip Kıvanç Tatlıtuğ'un ne kadar iyi bir oyuncu olduğu; Cemre'nin çok çektiği fakat güzel olmadığına kanaat getiririm.
ferhat'in katilinin zeynep oldugunu dusundugum dizi.
kuzey bir daha saz çalsa, 70 milyon boşalacak amk.
izliyoruz ama saçma bir dizi hani. nasıl desem tipik kanal d dizisi.

paso seks paso seks.
Yandan hanımın yandan yandan yol aldığı dizidir..
sanirim bir sonraki bolumde cemreyi hapiste gorecegimiz dizi. salak kuzey, bilemedin su kizin kiymetini.
sevimsiz üç kızın yanında cemrenin fazlaca sevimli hale geldi.
bıyık altından gülüşü cinayet sebebi.
pörtlek renkli gözlü bir kızın başrol oynadığı dizi.
cemre nin kezbanlıkta uzay yaptığı dizimsi.
zeynepin sacma sapan cocuk gibi konusarak cemreyle ugrastigi dizi. senaryoyu kim hazirliyorsa bir el atsin su diyaloglara. handan hanim bile daha cekilebilir bir haldeydi.
simay ve barış aşkı kıvılcımlansın, daha da beklentim yok bu diziden.
simay ve barış'ın ilişkisinin iyice fuckbody olayına döndüğü, bilakis buna karşın dizinin esas aşıkları kuzey ve cemre'nin rahiple rahibeye döndüğü, kıvanç tatlıtuğ olmasa kimsenin yüzüne bakmayacağı dizi.
ilk sezon nekadar güzelse bu sezon o kadar berbat. barış ne allasen, zeynep ne simay ne yahu.
hele zeynep.. dizi tarihinin görüp görebileceği en itici, en kürekle ağzına yüzüne dalınası karakteri. (bkz: merve boluğur) hanım kızımız da ağzını şapırdatıp dudağını büzmekten başka bi rol kabiliyetine sahip olmayınca daha bi irrite edici oluyo haliyle karakter.
Artık iyice kabak tadı vermeye başlayan dizi. Eskiden heyecan vardı. Herkes şimdi ne olacak diye tırnaklarını yerdi. Şimdi barış ve simay üzerinden götürüyorlar diziyi.
zeynep, kuzey'e bir verse de, 70 milyon boşalsa artık....
filmlerde, bütün gece emmeli gömmeli sevişen çiftler, nedense sabah olup(hani kamera da sabahları kadraja alır çifti,geceyi es geçer) da çiftler uyanınca, nedense, kadın üstünü çarşafa sarıp kalkar... halbuki gece seviştin, nedir bu? demekki çiftler de farkında, kameraya çekilen sevişilmiş gecelerin sabahları ile çekilmeyen sabahların farkını... bu dizide de bu farkı göremedim, barış-simay çiftleşmesinin sabahında...