bugün

ilk sezondaki ortalama seviyeden saçmalığın daniskası seviyesine evrilmiş dizi.

-cemre gibi maymun kılıklı tiplere dünya güzeli muamelesi çekilmesi.
-yine cemrenin , barışla evlenmeyi kabul etmesi. ki böylece tam düğün anında yüzüğü atıp kuzeyin kollarına koşabilecek. ne kaddda da romantik demi?
-kuzey faratın kızıyla tanışır aradan 5 saat geçmeden kız verecek pozisyona gelir. oldu. yedik.
-türkiye de bulunmayan hayali polis memurları.
-mafya babası ölüyor , yerine toplasan 2 saat konuşmamış olduğu kuzeyi geçirmeye çalışan afacan mafyacıklar.

bunları sadece özeti izleyerek gördüm, kendisini yeni sezonun hiçbir bölümünde izlemediğimi de belirtmekten çekinmiyorum.
cemre' nin anasına bayılıyorum.

tanım: iyi dizi.
cemre'nin şuan mutsuzluktan öldüğü dizi. yazık ay.

yalnız o ruj ne ki. ciğer mi yedin bacım hayırdır? *
bu dizi bilinen klasik türk dizisi. merak ettim oturup izleyeyim dedim. çayi da koyduk ama balon bir dizi.
cemre'nin elbisesinin rengi, facebook mavisi.
Samsung product placement ve chopin!
Amk az önce mahalle kavgası vardı lan!
kuzeye aşık her kıza birer manita ayarlamış dizi. kimse açıkta kalmadı aq.
o değil de, her geçen bölüm şu erkek halimle şu Kuzey'e benim de veresi(ye)m artıyor arkadaş....
*
banu'nun bordo eteğinin beni benden aldığı dizi. sürekli yüksek gerilim halinde tüm oyuncular. bi'ilginç.
neden hala klişelerin dibine vurmaya çalıştığını hala anlayamadığım dizi.
lan kuzey hangi kadın nikahında telofonuna bakar be.
klişelerin çok başarılı duygu aktarımlarıyla verildiği dizi.
kuzey nikaha yetişemesin istedim bi an. yetişemedi de. iyi oldu.
son ana kadar heyecanı doruklarda hissettirmiş dizi. sonrası hüsran.
lan bu kuzey hapise girdiğinde 18 yaşındaydı çıktığından 22 olması lazımdı 4 sene yatmıştı.
e kapıda inzibatların beklemesi gerekmiyor mu amına koyayım ?
neden almadılar bu adamı hala şikayet edicem ibneyi.

edit: midesinden bıçaklandğı için askere alınmamış hatta şubeye filan gitmiş hatırladım bende şimdi.
(bkz: alyowerlak) a teşekkürler.
ne mahalleymiş arkadaş, koca ceo ları tren yaptılar. hilal saral mıdır nedir konusu on numara diziyi marjinale çevirdi lan.
hilal saral denen yönetmen bozuntusu türk ahlakını muhteşem bozuyor, sınır dışı edilmesini talep ediyorum.
La kuzeye bir darbe daha vuruldu. Cemre evlendi. Cemre guneyleyken de kuzeyi annesi görmüştü, cemre evlenirken de tipatip aynı sahne yaşandı. Cemrenin annesi kuzeyi gördü. Hem de sahne aynı. Buradan sunu da çıkartalım insanın annesi de insana kazık atabiliyor cemrenin annesi gibi.
zeyneple burağın ofiste konuştuğu sahnede zeynepin saçları yan çekimde bi başka, karşıdan çekimde bir başka. ama böyle çekim hataları olmasın pls.
kurgusu,olayların akışı,oyuncuların rollerinin hakkını verme konusundaki kabiliyetleri mükemmel olan, türk dizi tarihinin en kaliteli işlerinden biri,hastasıyız. insana sinema filmi izliyormuş izlenimi yaratmakta. bu hafta kuzeyin cemre'ye duyarsız kalması,kalmak zorunda olması ve akabinde cemre nin evlenme kararı izleyenleri adeta ekrana kilitlemiştir.
her seferin de dile getiriyorum kıvanç tatlıtuğ'un oyununculuk performansını 45.bölüm de güney le olan sahnesi yine beni haksız çıkarmadı ulaan güney.
eğer cemre'yi barış'la seviştirmeme klasikliğini yaparlarsa iyice sıçacak dizi. yavrum ama yazık ya son sahnelerde kuzeyin halleri çok fenaydı, oh olsun ama hakediyor bunu.
klasik türk dizisi. 1 kadın onu aynı anda seven aralarında arkadaş akraba ilişkisi olan en az 2 erkek. zengin fakir aşkı. klasik kapı dinlemeler vs. millet breaking bad yapıyor dexter yapıyor biz hala..
'çok saçmaladı dizi sadece acı var böyle giderse izlemem artık ya yeter bik bik' diyip duruyodum, ama...

47. bölüm fragmanıyla birlikte kuzey'in dövüşlere geri döneceğini görüyoruz, kafama silah dayasan, 5 kişi üstüme atlasanız, iğrençlikte lale devri'yle yarışsa bu dizi, izlerim arkadaş. izlerim yani. baklava görmek bizimde hakkımız.

senaristler akıllı çıktı ona lafım yok artık.
bugün yeni bölümü olmayan dizidir. bari bir haber verseydiniz uykumuzdan kalktık o kadar.
kavuşamayınca aşk olurmuş. kuzey-cemre aşkı da buna örnek.