bugün

(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
doğrudur. bizim gazımız pis kokar sizinkiler havyardan, pirzoladan dolayı adeta lavanta.
hazır karnım aç iken yakınlarda olan ve iğrenip yemek istemeyenlere adresimi gönderebileceğim mini sorunsaldır. ekmeği soğanı pul biberi ve tuzu ben şey ederim zahmet etmeyin.

görsel

ohhuşş..
yaaaa bi de böyle bi kesim var ya. Nasıl anlatayım ki bilemiyorum. Sınıf atlamak için çırpınan ve bu sınıf atlayışını yediği, içtiği, giyidği ve satın aldıklarıyla yapmaya çalışan.

Ortada birinin troll olmak adına verdiği çabayı sağır sultan duydu da bunu ciddi ciddi yapanlar var benim sözüm onlara. Ay çok ciddiye alırcasına konuştum ya birinden duyarsanız sallamayın şunları ya da size diyeceğime ben sallamayım. Uyuyorum yol uzun.
adamın nickini ne zaman görsem gülüyorum o yüzden hak vermesem de verdim şukusunu.

iğrenç osurtan varoş yemeği. bi de sucuklusu var bunun, yoğurtla, ayranla... ananskim ağzım sulandı.
severim kendisini. yanına da pilav ve turşu ohh. keşke bütün fakirler yiyebilse.
çayeli kuru fasülyesi yememiş yazar beyanı.

(bkz: hüsrev lokantası)

(bkz: lale lokantası)
soğanın cücüğüyle ve pul biber katıp yememiş yazar beyanı.artı üniye gitmemiş belli ki.
favorim pilav üstü az kurudur.
dünyanın hiç bir yerinde bizde pişirdikleri gibi pişirmiyorlar

hatta anavatanı amerika da salataya garnitür vs olarak kullanıyorlar.

usta elinden çıkarsa iyidir, yoksa leş kokusu yanına kar kalır.
Kuru fasulyeyi nimetten saymayan kibirlidir. Allah ise kibirlileri sevmez. Ayrıca Kimin ne yediğine karışmak sana mı kaldı dangalak? Heee doğru ben varoşum. Yanında soğanda kırıyorum ayran da içiyorum. Ama yetimin malını yemiyorum çok şükür. Karnım tok sırtım pek kuyruğum dik. Kimseye eyvallahım yok. Bi itirazın varsa git beni lahey adalet divanına şikayet et. Koş avrupa kucağını açmış seni bekliyor. Koş koş durma.
Umarım o iğrenç dediğin nimete muhtaç kalmazsin.
nimete öyle denmez.
ayıp diye bi şey öğretmediler mi hiç size.
ah sonunda biri benimle ayni fikirde! evet bencede kuru fasulye tam bir varos yemegi! tanidiklarim adasında bunu sevenlerin hepsi arabesk ruhlu.
kuru fasulye bir türk yemeğidir ve hep asil bir türk yemeği olarak kalacaktır.
Sucuklu ya da pastırmalı yaparsan varoşluğundan eser kalmaz.
Bunu diyen arkadaş sonradan görmedir allah yardımcın olsun bu kadar kasıntı ve egoist olmaman dileğiyle.
Dikkat çekmek için açılan gereksiz başlık.

Eminim hapur hupur yiyordur kendisi.
o değil de, bim'de yurdum diye bir pilaki var. çok başarılı.
Peki canım.
yemekten anlamayan bir insanın yaptığı tespittir. evet.
ayıp olandır.kurufasulye adamlıgı ayrıdır.