bugün

en normal ve zeki erkektir. ayrıca vaktini gereksiz şeylerle geçirmeyen erkektir.
farklı bir karaktere sahip, ülkemizde az rastlanılan erkek modelidir.
kendime göre açıklamam gerekirse
eskiden izlediğim ama artık izlemediğim dolayısıyla bu modeldir. bu bir zevk meselesidir. bu erkek tipinde dizi izlemeyen erkeklerde bu modelin içine girebiliyor.
hayatın gerçeklerinden kaçan erkedir.
reklamsız olarak 90 dakika boş boş bakışları ve konuşmaları gösteren yakın plan çekimlerden ve yavaş tempodan hazzetmeyen erkektir.90 dakika boyunca kurtlar vadisi izleyip berbat bi senaryo ve konuyla zamanımı harcayacağıma adam gibi bi film izlerim ya da iki bölüm fringe izlerim, rahat ederim.
serseri olmayan, kulaktan dolma polatın vereceği erkekliğe ve siyasi bilgilere gereksinim görmeyen adam gibi adamdır. izleyenlere saygı gösterir. başından beri izliyordum bu sene izlemeyi bıraktım, millete serserilik ve gerçekte yapamadığımız şeyleri yapmış gibi rahatlık aşılıyor.
tavsiyem unutun o diziyi bu ülkenin polat alemdar gibi mafya kılıklı bir kişinin korumasına ihtiyacı yoktur, biz 2000 yıldır kendi kendimizi namusumuzla savaşarak koruduk ve memati gibi polat gibi tasvir edilen mafyaların korumasına ihtiyacımız yok. tek ihtiyacımız olan şey akıl, bilim birlik ve beraberlik. buradan da kurtlar vadisi gibi dizilerin göremediğimiz zararlarını söylemiş olayım.
kendini, diziden sonra ki ertesi gün polat alemdar gibi hissetmeyecek olan erkektir.
artık öyle bir hal aldı ki dizi. şöyle ki:

(bkz: kurtlar vadisi izlemeyen çocuk)
evlenilesidir.**
insandır.
öyle entryler girilmiş ki, kurtlar vadisi izlemek, erkeklik belirtisi olmuş neredesye.

izlemiyorum kurtları da, itleri de, vadilerini de. ayrıca maç da izlemem ben. recmedin lan beni, böyle erkeklik mi olur. sokak köpekleri işesin aklınıza !!!
erkekliği sadece kurtlar vadisi izlemek sananlar var.hiç bir diziyi izlemediğim gibi onuda izlemiyorum.arada denk gelirse öyle bir geçer zaman ki izliyorum.izlemediğim içinde hiç bir zaman pişmanlık duymadım.
ideal erkektir.
boş vaktini daha makul daha mantıklı şekilde değerlendiren erkektir.
mükemmel erkektir. hem eğlenilecek hem de evlenilecek erkektir. eğitimi düzgün ve kaliteli bir hayat yaşayan erkek zaten o mal diziyi izlemez. çok fazla arkadaş çevresine sahip olan bir insan olarak; başta ailemdeki erkekler olmak üzere, hiçbir erkek arkadaşım bu diziyi izlemiyor. izleyenlere de kendi aralarında kıro diyorlar. vallahi ben demiyorum, onlar diyor.

edit: kurtlar vadisi fanatikleri eksilemeye başlıyor. sıraya girin.
kalbimi kazanabilitesi yüksek erkektir.
(bkz: aa ben)*
3 gerizekalının israil konsolosluğu basıp herkesi biçtiği anlamsız bir diziyi izlemek erkeklik değildir. izlemiyorum. saçma sapan şeyler izleyip bunları gerçek sananlardan çok daha fazla siyasal bilgim var.
izlemedim, pişman değilim. iyi ki izlememişim.
kızların kurtlar vadisi izlemeyen erkek yavşaklığından utanıyorum.
ben diplomat değilim, ben asker değilim, ben türk'üm... fiiiiiyyuuuvv.. ( bazuka sesi ) diyen bir aktörün oynadığı diziyi izlemek istemeyen erkektir.
(bkz: olm şair benden bahsediyor lan)
takdire şayan erkektir.
dizinin bozulduğunun, saçmaladığının, sınırları zorladığının, kısacası sıkmaya başladığının farkında olan erkektir.
(bkz: sadaeke)
Alnından öpülesi erkek modelidir.
ilk versiyonu için belki garip sayılabilirdi ama kv pusu izlemeyen erkek için konuşulacaksa; tuttuğun yerde elinde kalan ikigün önceden çalakalem yazılmış senaryoya, berbat oyunculuklara, mantık hatalarına artık tahammülü kalmamış erkektir.