bugün

Mecbur kalındığında üzerinde düşünülerek özenle söylenen yalandır. Yalan söylenilen kişi ipin ucunu yakalarsa çok kötü ifşalıklar ortaya çıkarır, asla önerilmez.
sosyopatlıkmış. sevgili gibi saçma bir konuda değil de başka bir kaç konuda kurgulayarak yalan söylediğim oldu. hele birinin kurgusu çok iyiydi ben bile inanabilirdim. he peki sosyopat mıyım? hayır.
"Sadece yalanlar çok fazla detay içerir."
(bkz: bir yalana inanırsan gerçek olur)
kesinlikle yüksek zeka ürünüdür. ve aynı zamanda unutmayınki iyi yalan söyleyen kişiler kendilerine söylenen yalanlarıda kolayca anlar.
planlayarak adam öldürmekten farkı yoktur. bir yerde yalan ortaya çıkınca umutlar ölür. umutsuz insan olur mu sizce?

evet umut en büyük tehlikedir; fakat umudun planlanarak öldürülmesi nedir sizce?
Şeytan işi.
Hayalgücü gerektirir.
(bkz: how to be a liar101)
Dikkatli olunması gereken, akıllı adamın yapabileceği iş.
Ha ben yapar mıyım, yok iq seviyem yetmez. ****
zordur.yalan sözün başlaması kolaydır ama bitirmesi zordur.
cevaplar hızlı, net ve düşünmeden verilir. kurgulu yalanlar ileriye doğrudur, geriye doğru sorulan sorularda yalancı bocalar.
Hiçbir zaman yapamadığımdır. Sürprizleri bile zor saklıyorum. Soru sorulunca gerim gerim geriliyorum o anda. içine yalan karışan bir şaka yapamıyorum kolay kolay, yapanların yanında da hadi uzatma gibi işaretler yaparak sonlandırmasını istiyorum. Yalan söylemek ister miydim açıkçası evet bazı konularda çok afilli yalanlarım olsun isterdim.
kurgulayarak değil de, söyledikten sonra ayak uydurmak daha güzel olanıdır bence.
Meslek gereği sürekli yapabilme kabiliyetine sahip olduğum yetenektir.
yetenektir. açık ve net.
sondan basa dogru yalani geri sarabiliyorsan kurgula. yoksa batarsin.
Çok iyi yapabildiğim fakat mecbur kalınca yaptığım eylemdir.
Bazıları akılları sıra kızları kandırmak için falan söylüyo ama hemen hepsini çabucak anlıyorum ama yüzüne vurmuyorum pek.
Yalan söylemek günah o yüzden söylemeyin.
ilginç bir zeka gerektirir.

Yalan söyleyebilen insanlardan korkun amk. Kaçın.