bugün

Nick olarak ismini Sectigi kartin astrolojide yengec burcuna denk geldigi sahis. Ayrica zekidir; hurmetler sana zeki yazar.
sevimli bir piç. hoş sohbet, kafası çalışan gencecik bir insan. ayrıca beyler beni ilgilendirmez fakat sevgilisi var(ben değilim) ve hatun cidden oynaklara pek benzemiyor. yani yürümeyi düşünenler diğer yazarlarla şanslarını denerlerse kendileri için zaman kaybı olmayacaktır.

ayrıca (bkz: ülke geleceği için umut veren detaylar) *
on sene sonraki hali için (bkz: cersei) (yazar olanı).

yetişecek daha tabi.
gavur yazar.

edit: kendisini görevim olduğu içün islama davet ediyorum. güzelim kız yanmasın cayır cayır.
tarihi 1905 e dayanan bir kulübün renklerini 1946 da kabul edilmiş bir bez parçası kürt bayrağı ile eşleştirip galatasaray kürt takımı diyebilecek mantıksal zekaya sahip yazarımsı. sizin komplo teorilerinize kafanızdaki ütopyalara hayranım.
(#24107404)
saygılar..

üzerine maça 9'u yapıştırmak istediğim dişi yazar. bacakları sütun gibi, beli de incecik bir adet kadın yazar.
Seksy yazar. Sözlüğe gelirken almak istediğim nicklerden biri buydu... demek sen aldın hain kostok. şuan ağlıyorum biliyor musun

yazdıgı bu yazı ile acilen sözlükten siktir edilmesi gereken yazar müsfettesi! noluyor lan size? insanlıgınızı hatırlayın biraz kansızlar!
nankör hissettim farklıdır ama bir yere kadar.
sıradandır.
iskambil falında balık burcuna tekabul eden kağıt.
çok hoş bir kadındır. ismi cansuymuş. yazardır.
sinek valesi için, maça kızı ile kapışan bebiş.
delidir, cinstir, serserinin bayrak sallayanıdır ama iyidir be. dertlidir bolca.

yüz verme o dallamaya.
dağınık sözlükten hatırladığım bir yazar daha. (pink floyd idi nickim.)
hoş gelmiştir, nesildaştır.
maca valesine gönlünü kaptırabilir.
sinek valesini arar.
hala ergenler arasında rock özentiliği var mı yahu dedirten şahıstır kendileri. ya liseli ya da ergenliği hala atlatamamış.
adam ağır kezban beyler, şimdi o klavyeyi yere bırak, hadi.
kezbanseverleri nickaltına toplamış...

ölü taklidi yap kaçarlar canım... göbeğimi göstermiş miydim ?
(bkz: iskambil kağıtlarının esrarı)

bi kupa ası değildir.
(#16490676) oha. ağır kezban. hatta kezbanban.
(#16490676) galh gız teravie geç galıoz .!!
(#16490676) yauv ben sana soğanları doğra demedim mi. !!
güncel Önemli Başlıklar