bugün

strıptız kluplerınde hatunların cıplak olarak musterıye yaptıkları yakın danstır. amac musterı tatmınıdır. musterı kadına dokunamaz sadece ızler.
(bkz: lap dance)
(bkz: hop dance)
selanik'te 30 euro civarı bir meblağ ödenen, hatunun iç çamaşırıyla kucakta dans edip sadece üst kısmını çıkardığı ve hatunun dokunabilecek yerlerine sınırlama getirilmiş erkek için tamamen giyinik olarak geçen seks simülasyonu.
türkiyede olmayan dans çeşididir. Abaza olmamızdan kaynaklanan bir durum olsa gerek.
yurt dışında gayet eğlencelidir. türkiyede yapıldığını görmedim.
rihanna nın 545 liraya kucak dansı yapması ile tekrar gündeme gelen enteresan danstır.
her erkeğin bir kere denemesi gereken olaydır. zevklidir ama acı verir.
yapmasını bilen bir hatun olduğunda elinde içki ve sigaranla zevkten 8 köşe olabileceğiniz dans türü.
otobüsteki fortçuluğun bir üst modelidir.
Lap dance seklinde de bilinir.
aklima hemen barney stinson i getiren eylem.
pipinize kan oturmasına yol açabilir.
sevgilinin ilgisizleşmesi durumunda yapılacaklar listesine ilk sıradan girecek olan dans çeşitidir.
güney amerika ülkelerinde yayın olan dans türü.
(bkz: lap dance)
ciddi anlamda bağımlıları vardır bu dansın.şöyle ki 1 yıl önce birlikte olduğum adam bu dansı öylesine severdi ki kucak dansı öncesinde bi striptiz show da gerekli olduğundan eve striptiz borusu bile taktırmıştı.
(bkz: köçek dansı)
bağımlısı olduğum danstır. bir kadının daha seksi olabileceği bir dans, bir durum kesinlikle söz konusu değildir.

kıbrıs'ta yapılanlar konusuna gelecek olursak, gittiğiniz clube göre kadınların ve mekan müşterilerinin kalitesi farklılık gösterir. kadına dokunabilirsiniz. kadınla önceden bir tanışıklığınız varsa olay büyük ihtimalle lap dance modundan çıkıp, ufak bir ön sevişmeye dönüşecektir.

olay bazen çığrından çıkar, bir anda 2 veya üç kadının arasında bulursunuz kendinizi, bazı clublerde müşteri sahneye çıkarılır iç çamaşırı hariç soyulur. bu esnada en az 3 kadın sizinle ilgilenmektedir.

detayları siz hayal edin.
(bkz: en sevdiğim) birazcık ciğer otuylan beraber hemi?
sevişmenin değişik bir boyutudur.
görsel
Parasına değer..
bunda kilo alsanız da pek dokunmaz *
kalçalarla kasığı dövmek diyebiliriz.

güzeldir muhakkak, lakin öyle kulüplerde tanımadığın bilmediğin adamlarla herkesin içinde yapılanı değil, sana ait özel bir adamla güzeldir.unutulmaz anlar yaşatır.

şüphesiz ki püf noktaları vardır.

en başta giyilecek kıyafet gelir.ben erkeğin canını acıtmaması ve tensel teması azaltmaması için yumuşak kıyafetler giyilmesi taraftarıyım.öte yandan bu dansta gizem ve merak başta geldiğinden çok açık kıyafetler de giyilmemeli.tabii çok kapalı da.
mini etek, dar bir bluz yahut mini bir elbise idealdir.

ikinci önemli nokta ise müzik seçimidir.deneyebilirsiniz;

closer

cradle of love

not enough time

white rabbit

aşktan öte(bu şarkı daha sakin ama ben bayılıyorum)

son aşama ise aşırı fresh kokular yerine feromonlu, afrodizyak etkili bir parfüm seçmek ve az miktarda sıkmak.fazlası rahatsız ediyor biliyorsunuz.

tavsiyelerim bunlar, gerisi sizde kızlar.iyi eğlenceler.