bugün

ekmek parasını kazanmak için kendisine söyleneni yapan bankacıya kötü muamele edip, arkasından da hakaret eden ergenlere götveren desek olmaz, köpek desek hayvana hakaret, şerefsiz desek aynı seviyeye düşeriz, ne denir bilinmez.
kapitalist sistemin kölelerinden biridir.
işini yapmaya çalışan bir vatandaştır. medeni olup istemediğinizi ve meşgul olduğunuz için konuşamayacağınızı ilettiğinide oda insan gibi telefonu kapayacaktır.
aldığı emir doğrultusunda ekmek parası davasına düşmüş bankanın müşteri temsilcileridir.
Bakarsın numarayı tanımıyorsan direk yorumu çakarsın kesin bankacıdır bu pezevenk arar arar kapatır.
kredi kartı vermek için arar, o verince banka fatura aracılığı ile size kayar siz bankaya verirsiniz, bankacı aylık satması gereken kredi kartı hedefini tutturamaz ve sonra banka ona da kayar, banka bankacıya, banka müşteriye, siz bankaya, banka size yani;

(bkz: işte bunlar hep seks)
ne çok babası belirsizin olduğunu gösteren cümledir. vay be, ne kadar çoklarmış.
eğer ekstreyi siz ödeyeceksiniz alırım tabii dediğinizde ışık hızıyla kayboluyorlar.
denedim oldu.
ne söylüyorsa tam tersi düşünülmelidir.
ibne bankacıdır. kendiniz kredi kartı çıkarmak isteyip şubeye gitseniz, binbir ipnelik yaparak sizden onlarca şey isterler. yok öğrenci misin, yok çalışıyor musun, yok vergi levhası yok maaş bordrosu. ulan ne uğraşıyorsun, adamlar zaten kendileri arayıp yalvarıyor kredi kartı alman için.
yalakadır. sülüktür, yapışır. uzak durunuz.

iflahımı siktiler amına godumunun.
kartı verip seni borca bağladıktan sonra karşında gülen bankacıdır.
kredi kartını iptal ettirmek istediğinizde arayan bankacıdan bir level aşağıdadır. o nedir niye iptal ettiriyorsunuz bilmem ne. sanne amk canım istiyor. evet.
Istemem deyince bi yanlışımız mi oldu diyorlar. Hayir ben para harcayamayan bir asosyalim beybi diyeceksin ama görüşme kayıt altında.
Bunun birde limit artıranları var. Benim limiti 25 000 yapmış köftehorlar ehehe.
o aykı satış hedeflerini tutturamazsa müdürü tarafından oyulacak bankacıdır.