bugün

kpss de 120 net yapan kopyacıların, trt ye iş başvurusu yapma olayı. 7 kişi olan kopyacıların her birinin referansı ise çeşitli illerden bakanlar, bayındırlık bakanı falan filan.

http://www.milliyet.com.t....2010/1311004/default.htm

biz de hayatımızı kazanalım diye mühendislik falan okuyoruz, götümüze girenin çıkanın haddi hesabı yok. böyle memleketin...diyorum ve bırakıyorum.

edit: entry silinmesin diye, küfürü sildim.
yine ayıp olmasın diye başvuru yapmışlar allah razı olsun.

eminim daha işe girmeden birkaç maaş ikramiye de almışlardır bu müslüman kardeşlerimiz.
Durmak yok yola devam. amnkydgmorspccklr.
(bkz: sübhanallah kardeş ibretlik paylaşım)

tabi başvuracaklar onlar allah ıstedıgı ıcın kopya cektıler ve kaderlerı boyle oldugu ıcın trt ye gırecekler.
birinci sırada başvuran kişinin referans olarak bayındırlık bakanı nı göstermesi daha bir ilginçtir.
işe alınırlarsa bundan sonra trt de format kopyası çok program izleyeceğimizin habercisidir.
abimin, başvuru sonuçlarına bakmak için siteye girdiğinde, ilk sıralarda gördüğü bu yüz punalık insanları görünce ' vay mına kooduklarım buraya da mı geldiniz' diye tepki verdiği durumdur ayrıca.
şaşırılmaması gereken durumdur. akepenin, sistematik talan operasyonu kapsamında yandaşlarına yaptığı güzelliklerden yanlızca bir tanesidir.
(bkz: bozacının şahidi şıracı)