bugün

olabilir durumdur. tarih verilen kalıba uygun hazırlanmadı o kadar insanın emeği ile oynamak kolay mı lan?
kuvvetle muhtemeldir.
ekmek parasi icin bu sinavdan alacagim puana ihtiyac duysam
iptali icin bir sey yapmadigim her gun icin aynaya bakamam.
birilerine ulasilmali en azindan. yarin obur gun mulakat gelicek, canlari kimi istiyolarsa onu alicaklar.
gercekten cok yazik.
Tecrübeli biri olarak söylüyorum ki böyle birşey olmayacaktır. En azından çelişkili soruları iptal etseler bari dediğimdir.
Bir sıralama sınavı olduğu için tarih sınavının zor veya kolay olması iptal gerektirmez diye düşünüyorum.
Hani şimdiki liselerde sınıfın %50si başarısız olsa şöyle yapılır hikayesini kpss'de yemezler.

Amma kafaya taktınız tarihi arkadaş. Bir sen kötü değilsin ya. Bahanesi olmuş bu işin.
Sen öbür bölümleri yaptın mı ona bir bak.
namuslu bir hakim çıkarda mahkemede karar vermediği sürece olmayacak iş. ne zaman gördünüz akpnin kurumlarının düzgün bir iş yaptığını ya da hatasını kabul ettiğini?!
birçok arkadaşın bu sınavdan dert yanmasının sebebinin sadece zorluğundan dolayı olduğunu sanan insanları da fark etmemizi sağlamış sınavdır. Olay zorluk kolaylık meselesi değil, açıklanan müfredatın dışında birçok sorunun sorulmasıdır. Bu ülkede sınav iptal etmenin zor ihtimal olduğunun maalesef bu bünye de farkında.
Olması muhtemel ama olmaması daha kuvvetli bir ihtimal. Şahsen ben zorluktan değil soru dağılımına uyulmadığı için tepkiliyim.
olmayacak bir istemdir.
bir yıllık emeğimin boşa gitmeyeceği anlamına gelir.
lâkin böyle birşey ülkemizde mümkün değildir.
müfredata uygun veyahut müfredat dışı soruların olması sözkonusuysa olabilecek şeydir..
ihtimal dahilindedir lakin eğer iptal edilirse ve kısmen ya da genel anlamda tekrar edilmesi kesinleşirse bundan daha beter bir sınavla karşılaşmamız söz konusu. iğne deliğinden daha ince detaylara saklanmış sorularla muhattap olabiliriz. korkuyorum sözlük.
Yargı hükümetin oyuncağı kim neyi iptal ediyor diye sordurur insana bundan bahsedenler. Bu amaçlı yapilan bir sınavda amaç belli bu amaca sahip olanlar belli. Yargının iptal etmesi yok sayılacak kadar düşük bir ihtimaldir.