bugün

Açıklanmamıştır.
2014 yili kpss sinavi sonuclarinin osym tarafindan aciklanmasidir. ayni zamanda benimde girecegim sinavin sonuclaridir. simdiden yerimizi alalim. buralar dolup tasacak.
sol framede görünce açıklandı sandım elim ayağım titredi allahsızlar yapmayın şöyle şeyler.
anayasa soruları çok zordu ama bakalım, bi memurluk olur heralde.
Kader sınavım.
96 puan aldığım sınav. ama tercih yapmayı düşünmüyorum. asiyim olm ben. düzene karşıyım. hell yeah.

böyle düşününen gerizekalılar var ya şu hayatta ağzı burnu zikilesiceler. asi jojuklar.
Koduklarım gereksiz heyecan yaptırmayın daha 20temmuzda öğretmenlik alan sınavına gireceğiz neyine açıklanıyor?!
Keşke ÖSYM soruların bir kısmını açıkladığı gibi bu sonuçların da bi kısmını açıklasa lan... Çünkü battigim sınavın sonuçlarıdır. Bütün ev, aile, mahalle ve hatta kız arkadaşımın ailesi bile bu sonuçları bekliyo. Hepsini aciklamasinlar lan nolur. Ya da alıştıra alıştıra aciklasinlar.
bu sene açıklanmayacak olan sonuçlar.
sol frame'de görününce heyecan yaratmıştır.
alan sınavlarından sonra açıklanacakmış. muhtemelen temmuz sonunu bulur.
öabt den önce açıklanmayacaktır. boşuna orospu çocukluğuyapıp milleti galeyana getirmeyin.
açıklanmasıyla bayramı zehir edecek olan sonuç. bayramlarda tat mı kaldı sanki bir de bu açıklansın napalım..
an itibariyle açıklanmıştır;

buyurunuz; https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1659
vallahi ister 80 alın ister 85 isterseniz 70. eğer dayınız, amcanız ya da bir tanıdığınız yok ise pek bir işe yaramayacaktır. o yüzden yok bunu aldım yok şunu aldım demeyin bence. ama 90 ve üzeri alan adamlara diyecek lafım yok. bu adamlar sike sike kadroya girecek adamlar. öteki kalanlar ise hep aynı kümenin elemanları. burası türkiye, yok öyle.

adalet yok burada.