bugün

Almanya'da yaşayan bir gurbetçidir.
Haberi veren gazete resimde koyunun gözüne siyah bant çekmiştir.Bu suçtan ötürü hayvan haklarını ihlalden yargılanan sapıktır.
http://www.internethaber..../news_detail.php?id=77997
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
bunu yapan seni beni de s.ker dedirten adam. o anda elindeki en iyi seçenek koyun olan adam..
siyah bant durumu kurtarmış doğrusu dedirten olayın kahramanı. Gülünesi mi ağlanası mı bilinmeyen durumun yaratıcısı. Bu da mühendis çıkarsa işi bırakırım denmesini sağlayan koç şahsiyeti.
koç burcu olsa farklı bir geyik olurdu dedirten, hayvanseverliği farklı algılamış kişi.
sıkıyosa köpekte denesin dedirten bir olaydır
3 yıl önce antalyada bir inşaat işçisinin keçiye tecavüz ettiğini hatırlatan olay.
köyde yaşayan arkadaşların etrafında gördükleri daha kötü.bi tanesinin anlattığına göre ege bölgesinde bir köyde kaz tavuk gibi kümes hayvanlarına musallat olanlar var.onları ne yapacaz.durumu düşününce gene iyisini göndermişiz gurbete de fazla rezil olmamışız.

bir de espiri vardır ya 8 kişi kazı yapıyormuş kaz ölmüş
eski demirperde ülkelerinin birinden kaçak giren fahişeyle felekten bir gece çalıp, kaptığı bel soğukluğu hastalığını hastanede değil, bir köpeğe tecavüz atarak geçirmeye çalışan ülkemin güzel insanlarından sadece bir adeti. ha türkiye' de 5199 nolu kanuna göre cezası 250 ytl, ama almanya' da çökertirler ıssıza, orası ayrı mesele.
ön sevişme nasıl gerçekleşmiştir acaba diye merak ettiren eylem.
eşşeğe tecavüz eden yurdum insanın degişik bir versiyonu.
(bkz: hayvan mahkemelerinde yargılanan insanlar)
(bkz: dolly)
kendi hayvanıyla yaptığı sürece tepki almayandır. ancak komşusunun hayvanına ilgi gösterseydi iş ''namus davası' boyutlarına ulaşabilirdi. birçok anadolu kentinde hayvan aşkının ulaştığı boyut namus cinayetine kadar varmaktadır. ayrıca bu işin türküsünü bile yapmışlar;'hayvanın irisine/ ben yandım dirisine/ sürüsünden fayda yok/ ben yandım ikisine...
koçun nasıl tepki göstereceği merak konusu olan vahim olay.
kilise önündeki saksıya işeyen gurbetçidir. cahil gurbetçidir. iğneyi kendine batırmayan gurbetçidir. canım gurbetçidir. offf.
her insan suretinde görülenin insan olmadığına işaretçi gurbetçi. iki eliyle doğrultamadıkları alet-edavatlarını hayvan üzerinde deneyen aciz.

bir de bunu kesip yedi mi, ne farkı var hannibal'dan?

ulan koyunu sat, kerhaneye git be...
gurbette ruh hastalığına yakalanmış insan.
(bkz: pislik)
(bkz: insan müsveddesi)
(bkz: insanlığından utanmak)
(bkz: devir bozuk)