bugün

katıksız çomar beyanı.

Asıl reisiniz size koydu, dünyadan haberiniz yok.

"Çobanlığın felsefesini anlamayan insan yönetemez. Ben de bir çobanım." recep tayyip erdoğan.
haklı söylem.

zira başta memleketin, ekonominin, siyasetin, askeriyenin, üniversitelerin, gazetelerin, televizyonların ve pek tabiiki de halkın a'sına koydunuz. millet fakirdi daha fakir oldu. zenginler karun oldu. bir tane dostumuz, kapı komşumuz kalmadı. sayenizde bütün dünya türkiye sebebiyle müslümanlardan ve müslümanlıktan da nefret ediyor. donalt trump bile dedi lan ülkeye müslümanları sokmayacam diye amk gerizekalıları. bu sayede el birliğiyle dinimizin de a'sına koydunuz.

yav yemin ediyorum, bak bildiğim en büyük yemini ederimki düşmanımız olsanız şu verdiğiniz zararın onda birini veremezdiniz. ulan siz fetoya ne istediyse veren bütün kapıları açan, fetonun askerini, polisini, hakimini, savcısını, hocasını, vekilini devlet dairesindeki çaycısına kadar adamın kimi var kimi yok bütün elamanlarını devletin içine yerleştiren reisimiz diyip kıç yaladığınız adamı bile affetdiniz. sorgulatmadınız. hesap sormadınız oğlum soramadınız lan !

adam çıktı televizyona allah bizi affetsin halkımızda affetsin hata yaptık dedi ve işin içinden sıyrıldı ya la. işte siz busunuz olum. koyunsunuz. başka bir şey değilsiniz. olmazsınız da. size insan diyenin ben amk. siz şerefinden ve haysiyetinden şüphe duyulacak mahluksunuz. çünki bu ülkeye darbe yapmaya kalkışmış bir amk muşmula suratlısına bu iş için gerekli zeminleri hazırlayan kişiye hesap sormadınız soramadınız !

o sebepten alnınızdaki bu leke ile buralarda sağda solda artistlik yapmayın koyduk moyduk diye. o erkek adam işidir. siz önce üzerinizdeki eteği bi çıkarın, şu adamlar ne derse eteği sıyırıp domalmayı bi bırakın, çatır çatır hesabınızı sorun ondan sonra gelin burada erkek adama mahsuz sözleri zikredin.
şimdi de verin diyoruz, akabeliler versin kampanyası.
Malesef yaklaşmaktadır.
millet ittifakının merkezde topladığı 10000 sandığın rakamı:
rte %46
ince %40.
görsel
Koyduğunu zanneden ama aslında koyulanların iddiasıdır.

(bkz: bu milletin amına koyacağız)
al bir tane daha tek bir kitaba sahip olamayan ak çomar seçimi ak parti kazanınca kendi kazanmış sanma hedesi..lan oğlum sen kazanmıyorsun seninle benim aramada fark yok. rejimin alacağı kanun bana da sana da girecek salak herif.

demek gerek böyle düşünen adama..
Eve soğan patates aldığında görürsün kim kime koymuş.

(bkz: en çok kim kime kaydı)
mhp tarafından boostlanarak sik farkıyla kazanan bir eziğin mottosudur.
Koymak fiili üzerine yorum yapmayıp direkt "koyduk" kelimesindeki üçüncü çoğul şahıs ekine takılmayı uygun görüyorum. Zira sizin terbiyesizliğinizi kanıksadık ama ben sizin şu siz-biz mantığınızın dayanak noktasını bulamıyorum. Hayır koltuğa sizi oturtacaklar da ülkeyi topluca yöneteceksiniz de bizim mi haberimiz yok? Yavrularım 23 nisan'a bir sene vakit var daha. Nohut kadar beyniniz için faraş kadar ağız büyük kaçıyor siz de haklısınız tabi. Ağız faraş gibi olunca beyin kaynaklı olmayan bir sürü zırıltı çıkarıyorsunuz. Erdoğan bile çıkıp "hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm halkıma vatandaşlık görevini yaptığı için teşekkür ederim" dedi. Erdoğan olayın bir müsabakadan ziyade vatanın bütünlüğü olduğunu ima ederken siz neyin bölücülüğünü yapmaya çalışıyorsunuz kifayetsiz sığırlar? diye sorarlar adama. Hayırdır yoksa desteklediğiniz lidere de mi karşı çıkıyorsunuz? sizi gidi bölücü sürüsü sizi.
16 yıldır bıkmadan usanmadan yaptığımız şeydir. bir de çomar diyordunuz iyi çomuyoruz sizi.
konuya dair böyle buyurmuş barış atay :

görsel
Fındık üreticisi ağlar,
Çay üreticisi ağlar,
Şeker fabrikaları kapanır ağlar,
Göçmenler "ezik" dendiği için ağlar,
Suriyeliler kendi şehrinde fazladır, ağlar.
Tüm bu şehirler ;
Hem ağlar, hem oy verir, sonra koyduk der.
Ciddi bir psikolojik vaka var burada.
Çok güzel koyduk daha kendinize gelemesiniz.

Arkadaşım daha toplanıp para ayarlayalım bir ada tutalım muaarremi başkan yapalım diyor.

Kesinlikle destekliyorum. Hangi adaya giderseniz gidin. Defolun ülkemden.
Renklilerin 'tinerci' esprisinden sonra bayan ikinci esprimsidir.

Bi yeter arkadaş komik değil artık.
cehallet işte böyle bir başlıkla anlatılabilir.
e biz bunu 16 yıldır yapıyoruz zaten. yeni bir şey değil. evet.
Koydunuz gerçekten.

Ülkenin aydınlık geleceğinin önüne taş "koydunuZ".
Her seçim sonrası iktidar taraftarlarının muhaliflere söylediği söz.
ülkenin geleceği için oy vermeyi futbol maçı izlemek sanan gerizekalıların sloganı.

böyle böyle anasını s.ktiniz memleketin.
Kış gelip inşaat ve turizm başta olmak uzere bir cok sektör durduğunda göreceğiz kim kime koydu.
koyun dedikleri millet türk milleti olunca koyulmaları da kaçınılmaz olur . umarım koyun demeye devam ederler !

durmak yok itina ile aşk ile şevk ile bu millete koyun diyen sosyete piçlerine kaşarlarına koymaya devam efendim .

bu milletten daha iyi koyan bir millet ben tanımadım dünya tarihin de .

ateşle oynadıklarını anlayınca ne hoş ki çok geç olacak ve telafi yolları da kapanmış olacak .

ne kadar güzel bir tablo bu .

millete aptal dersiniz heh ?

bedelini ödemeye hazırsınız o halde !
bir türk kendi milletine hakaret edemez etmez de zaten .

ama ne yazık ki cebinde türk kimliği olan bazı orospu çocukları kendilerini alamıyorlar yahudilere hizmet etmekten .

bakalım o yahudiler sizi bu milletin elinden kurtarabilecekler mi ?
enflasyon %15 olmuş muhalefet daha iktidar olacak da doları bedava yapacak !

50 seneden beri kaç kere oldunuz lan geri zekalı muhalefet ?

tek seferde 17 sene iktidar olanlara karşı daha saygılı olacaksınız .

ha olmuyormusunuz ? o zaman bu millet bak sizi ne hallere sokup sokup çıkaracak .

17 sene size ders olmamış . ne kadar güzel !

nice 17 senelere ey geri zekalı muhalefet ve yandaş şak ları .
güncel Önemli Başlıklar