bugün

Allah'a olan inancımız kot pantolon giyip giymememizle belirlenecekse yazık bize, ne diyeyim.
bu adam tuvalete gitmeyin dese ortalık bok kokusundan geçilmez. işte bu kadar ibretlik malımız var bizim.
öyleyse kot pantolon giyen her kadın halil sezai'dir.
hiçbir alaka kuramadığım isyan yöntemidir.
alakaya maydonozdur.
timurtaş uçar hoca efendi hazretlerinin o bülbül ve insanı kendinden geçiren yüce sesi ile bok yemesidir efenim.
bu tespiti sıçan hoca, muhtemelen dockerstan maaş alıyordur.
yerinde tespitte bulunmuş hocadır. aynı zamanda bilgisiz, cahil, cühelanın küfürlerine muhatap olan hocadır. o hocanın bilgisinin onda biri kadar ilmin var mıki, bu kadar hadsiz konuşabiliyorsun.
bülbül sesli hoca efendinin kanvas pantolon içinde sıçmasını, şakirtlerin de bir an önce sıçılanı yalamasını bekliyoruz efenim.
(bkz: dinden soğuma sebepleri)
gülerken burnumdan hakan şükür gibi sümük çıkartan tespit. Bu işin altında kesin de facto parmağı var. Jean jean çıkacak jean çıkacak.
sadece komik bir ses kaydı.

neyse kot pantolon giyen bayanı siktir et de hocanın sesini o kadar övünce harbiden merak ettim açtım videoyu. bok gibi sesi varmış hiç beğenmedim.
he bir de timurtaş neymiş lan öyle hoca ismi mi olur amk.
ilim sahibi hocanın, kot pantul için görüş bildirmesini ciddi bulan bedevilerin olması acınası durumdur.

not: bir laf vardır, işsiz bakkal taşak tartar diye.
işi olmayan hoca da pantul için görüş bildiriyor demek ki...
"Peki bu konuda sen ne dersin" deyip seviyesinin rezilliği ölçülmek istenen yazarın zırvalamasıdır.
çok saçma ötesi bir tespit adamın kot pantolon tanımına bakın ' Amerikan haydutlarının icadı' amerikan haydutlarının icat ettiği kamerayı kullanıp vaaz verirsin ama. ayrıca şu dikkatimi çekti kot etekte bu kategoriye dahil mi?
Kadınlar her türlü imani meselelerini yerine getirdi, her türlü haramdan sakındılar da kot pantolonu kaldı değil mi?
neyse ki mini etek giyiyorum. *
halbuki benim bi tükkan var süper kadife, kumaş pontullar var gelseler, alsalar ya direkt cennete giderler!! şeklinde cümlelerle devam edilmesi beklenen önerme.