bugün

görsel

Koronavirüsün yeni etkileri ortaya çıkmaya devam ediyor. Japonya'da koronavirüs tedavisinin tamamlanmasının ardından evine giden ve yaklaşık 2 hafta sonra makat bölgesinde huzursuzluk yaşamaya başlayan bir kişi, koltuğa oturamaz hale geldi. Sürekli bir rahatsızlık hisseden şahıs, tuvalete gitmesine rağmen yaşadığı durumdan kurtulamadı.

https://tr.sputniknews.co...-olabilir-1049413386.html
Bence ibneliğine kılıf aramak olmuş bu.
Aklıma ucuz şarap fıkrasını getiren hadise.

Adamın biri her akşam parkın yanındaki büfeye gelip en ucuz şarabı alırmış. Sonra da parktaki banka oturup şişeyi bitirir, sonra da sızıp yatarmış. Birgün iki adam sızmış herifi görüp tecavüz etmiş. Ertesi gün yine aynı. Sonraki gün yine aynı. Adam tekrar büfeye gelmiş. Büfeci yine aynı şarabı çıkarırken adam demiş ki "bu sefer ondan verme. O bende göt ağrısı yapıyor"

Bence bunu tedavi ederken yoklamışlar.
sıkıntılı bir sürece benzemektedir.

(bkz: huzursuz anal sendromu)

her şeyi gördük her şeyi duyduk derken hayat yeni yeni sürprizler seriyor insanın önüne..
Götü tarrak isteyen için güzel bir bahane.
Bu sırada, bazı aşı karşıtlarını şimdi daha iyi anlıyorum.

+ ne yapıyorsunuz lan burada?
- Corona oldum da, Arkadaşa tedavi ettiriyordum.

Allah beterinden korusun diyeceğim de, bundan beteri olur mu?
Canımızdan ettiği kalmadı şimdi de erkekliğimizden ediyor bu virüs.
Harbiden virüs bize aşı olmak için ret edilemez bir teklifte bulunuyor.

Edibüdü: bir fıkra akla geldi...

Kadının biri eşini aldatıyor, şüphelenen koca eşini bir dağ evine tatil bahanesiyle belki unutur yapmaz yeni bir başlangıç vb gerekçeyle tatil organik beslenme bahanesiyle götürür.

Neyse, 3-5 gün sonra adam alışveriş için şehre gitmesi gerekir. Kadına "burada ayı var, hırsız olur, kapıyı kitleyim sana bir şey olmasın" der.

Kadın, tamam der ve adam gittikten sonra kadın dostunu arar adresi verir.
Kadının dostu gelince kapı kapalı içeri giremez. Nasıl yaparız sevişiriz diye düşünürken kadının aklına parlak bir fikir gelir.
Kadın, Adama "sen evin yan tarafında eve bitişik olan ahıra gir. Ev ile ahırı ayıran tahta duvarda bir delik var. Ben deliğe kalçamı dayarım, sen de delikten uzatırsın der.
Adam ve kadın denileni yapar. Tam da en heyecanlı anda kadının kocası gelir.
Kadını deliğe kalçasını dayamış inlerken görünce şaşırır "ne yapıyorsun?" Der.
Kadın: doğrulup "kukum kaşınıyordu da, ineğe yalatıyordum" der.
Bu sırada bu olanlardan habersiz kadının dostu da biraz soluklanmak için geri çekilir.
Kadının kocası "ben de Corona olmuşum, huzursuz anal sendromu yaşıyorum. Çekil de ben de yalatayım" der, pantolonu indirip deliğe kalçasını dayar.
Sonrasında da feryadı "aaaah" diye basar.
Kadın: ne oldu kocacığım?
Kocası: AMK ineği, fındık gibi kukuyu bulunca yalıyor, bana gelince boynuzunu sokuyor.
Allah Daha beterinden korusun. Affınıza sığınarak (bkz: huzursuz yarrak sendromu)
Güldüren haber.

Swh...
covid'i gündemde tutmak için uydurulan haber.
milletle nasıl dalga geçildiğini iyi görün.