bugün

aman koy g.. gitsin ne olacaksa olsun dediğin anda bir bakmışsın ki sabah esneyerek uyanıyorsun.
çıkan her sesi birilerinin ayak ve nefes sesi zannetmeye iten korkunun sonucudur.
şuanda içinde bulunduğum durumdur.(herzaman olmasada bazen gelirler insana işte..)
Cinden minden korkan morkan insan minsanların yapacağı iştir.

matrax? ee matrax..
televizyon ve bilumum elektronik aletten gelen anlamsız seslere anaskm! diye tepki vererek sabah etmektir
an itibariyle inception*'ı izledim. Cin çıkarma falan olmasada, yine de uyku sorunu yaşıyorum şuan. Düşünmekten uyuyamıyorum. matrix felsefesi halt etsin.

şuan rüyadamıyız ?

(bkz: y klara yan bastık totemi evde unuttum uleeen)
insanların uykusu olduğu halde uyuyamamasına neden olan en büyük etken korku amk. Uyutmuyor iste
Olm içerden zaten tuhaf sesler geliyor uyuyamıyoruz. Bu gece tuhaflıklar üst üste... Bir de sözlük tuzu biberi oldu. Ah o son öcülü videoyu izlemicektim...
şerefsiz bir babanın her gece olay çıkarması sonucu gerçekleşen durumdur.
Sözlükte gece gece takılma sebebidir..

Odanın kapısı her an yavaş yavaş açılacakmış gibi gelir, uykusuzluktan acıyan gözlerle ceylan gibi tırsık tırsık etrafı izlersiniz..

Kim dedi sana çocuk yaşta stephen king- umacı, agatha christie - on küçük zenci vs. oku diye, ne güzel ipek ongun felan dururken olacak iş mi?.. Neredeyse 20 sene geçti hala yusf..
olacak ile öleceğe çare olmadığını bilmeyen bilse de işine gelmeyen kişinin yaptığıdır. yat uyu bir şeycik olmaz. evet.
kesin saçma bir nedenden dolayı olan durumdur.
açlıktan uyuyamamak kadar kötüdür.
üstüste izlenen filmlerin tam uyunacak vakit akla gelmesinin sonucudur. allah yardımcım olsun.
Allah yardimcimiz olsun sozluk kardesim.. tez sabahlar ola.
Şu an başıma gelen durum.

Sabah saçma sapan bir olay atlattim, gecenin ilk saatlerinde de istanbul da garip olaylar oluyor diye bir başlığa denk gelip ciddiye aldım. Şimdi de her an bir yerden bi seyler çıkar diye bos kuruntu yapıyorum. Kendimi ben bile susturamiyorum lan.
Karanliktan oturu uyumamaktir. Ve acik kapi fobisi var bende bisey gelcek diye cok korkuyorum a.q.
Götlek yazarları gösterir.
Bu gece içinde bulunduğum durumdur.
Dizi izliyorum diziyi bırakamadığım için uyumuyorum diyelim.
uyuyunca geçecek olan uyuyamama durumudur.
Eskiden sabah ezanından çok korkardım. Şimdi yollarını gözlüyorum...
Gülümse, Tanrı seni seviyor;

görsel
"korku dağları bekler".
Bir dönem bana çok oluyordu. Tam uyucam odanın içinde bir ses adımı söylüyor. Ama gerçek resmen sesleniyordu. Uyanıkken duyuyorum. Öyle böyle derken. Artık geceleri uyuyamaz oldum. Tam iki senedir korkudan geceleri uyuyamıyorum. Sabah 7-8 gibi uyucam. Öğlen 14-15 arası uyanırım. Işıklar açık uyumayı denedim yine olmuyor.
yorganı battaniyeyi kafana kadar çekince hiç bişi sana zarar veremez. Güvende olabilirsin dostum.