bugün

kral uzun zamandır ortalarda gözükmüyor. ben bu adamın dogukan olduğundan şüpheleniyorum...
Sağlam daşşak geçen ama samimiyetsiz bir tip. Programlar tarafından hit amacıyla çağırıldığını düşünüyorum. adı bu denli duyulmuşken programlara kabul edilmesinin başka bir açıklaması yok.
YARIŞMA firitözü diye mesleğin olduğunu öğrendiğim kişilik.
trollük konusunda gördüğüm dahi.
"cıvıklığın bir altı kusursuz komedidir."
– Genç kardeşime bir şey sorabilir miyim?
– Sor abi!
– Dürüstçe cevap verecek misin kardeşim?
– Hayır!
– iyi o zaman sormuyorum.
Sözlüğe gelmesini dilediğim kişi. Buradaki troll diye geçinenlere ders verir.
şu kavuşturma programlarına da el atacağını düşünüyorum.
evlilik programını trollediği videoyu hâlâ izleyip izleyip güldüğüm adam. troll gibi troll.
Adam ve troll.adam gibi troll.
merabalar hocam ben kırgız türklerindenim
n. hatipoğlu: adın ne
hikmet kırgız akjsdghsahıohdkjngırhkejnkd

https://www.youtube.com/watch?v=WSUFWAV1-Nw
hayatını troll sanatına adamış biridir.
"Selin naber ya?"
kelime oyunu'nun bugünkü bölümünde boy göstermektedir.
görsel
görsel

Adam 1 yil oncesinden plan yapmis ahahaha.
Yaptığı şeylerden para almadığını, tanınmak ve bilinmek gibi bir kaygısının olmadığını, tamamen zevk için Yaptığını söyleyen yarışma fritözü.
Yarışma fritözü kendi lakabı veyahut mahlasıdır. Bu isimle arayarak YouTube kanalına ulaşabilir videolarını izleyebilirsiniz.
Bu adam tum bu yaptigi islerden para aliyor mu onu merak ediyorum.
Kilik degistirip her tv programina cikmiş bu nasil işsizlik.
Troll şekli eleştirilen yarışma fritözü.
Şöyle böyle yaptı yapsa diyerek eleştiride bulunmuşsunuz lakin bu adamın tarzı bu. Her program ve yarışma için onun formatına uygun işleyişine uygun bir kılık kıyafet ve üslup takınıyor. Bir nevi imza atıyor diyebiliriz. Ve bu imzayı sadece onu tanıyıp bilenler anlayabiliyor. Sıfata baksana bi. Tam bir Nihat Hatipoğlu fanı gibi değil mi? E işte mesele de bu. Her programın adamı oluyor. Ha diyeceksiniz izdivaç programında neden net şekilde trolledi. Yine aynı şey. Bu programlarda normal bir şey gördüğünüz oldu mu? Tiplerin hepsi böyle aykırı tipler.
Demek istediğim şu adamın bir felsefesi var bu konuda. Öyle herkes gibi çıkıp şakalar komiklikler laf sokmalar falan derdinde değil. Eleştiri yaparken bunu da göz önünde bulundurun.
Uzun zamandır yoktu dediler kıral öldü şimdi de kafasına esti geri döndü.
kalkip da sirf zinadan korktugum icin sisme kadin aldim. bununla cima eylesem günaha girer miyim dese daha bi trolleme olurdu sanki.
(bkz: hikmet kırgız)
ne kadar itici gelse de bu ülke bu adamın trollerini hakediyor.bütün tv kanalları ve bütün programlar.nigar kanlı hariç.
görsel
Genelde kürtlerin katıldığı Nihat Hatipoğlunun programını türküm diyerek trollemiştir

https://m.youtube.com/watch?v=kLZ4SFM7e4c
profesyonel troll. Sözlükte trollük yapmaya çalışanların bu kişiden öğreneceği çok şey var. Keyif alarak izliyorum.
bu sefer sorduğu soru komik olmamış ama varlığı ve girdiği kılık yeter *
belli aralıklarla gereken ayarları veriyor. takipteyiz.