bugün

Doğru tespittir. Halil sezai'den bir farkı yoktur.
Ses olmadığı kesindir. Ama şarkının sözleri olay olmuştur. Acaba müslüm gürses söyleseydi nasıl olurdu?
Bu arada mekanın cennet olsun baba.
Şişirilmemiş balondur.
ya twitter da sürekli görüyordum dedim bir dinleyeyim bu adamın neyi varmış diye girdim baktım hiç sarmadı direkt çıktım. adamı tanımıyordum bile twitter sayesinde gördüm. bir yarışmaya falan mı katıldı da bir anda bu kadar meşhur oldu anlamadım doğrusu. ben mi cahilim acaba.
Balon felan değildir. Bazı şarkıları güzel.
benim gibi düșünenlerin çok olduğunu görmem ne güzel bir his. bende diyorum kim dinliyor bunu ses yok bisey yok tip te yokki kizlar dinliyor diyeyim. milyonlarca izlenmis youtube da.
Kesinlikle. Kendine has bir tarzida yoktur ayrica.
adam tüm sosyal medyayı işgal etmiş.
90. DK DESEM. 4-3, HANGI KORAY AVCI!
Bayaği şişirilmis hemde.
Tam şişirememişler.
kötü oyuncuydu lakin şişirilmesi pek olmadı. bjk bi ara sarmıştı anadolu topçularına. yok la yok şakaydı sakallı adam solculuk oynuyomuş gibi bi tuhaf sarmadı ahmet kaya tavrını onur akın yorumuyla vermeye çalışıyo gibi.
Müzikten anlamayan Bir takım ergenlerin dilinden düşmeyen söz.
Dünyanın en iyi şarkıcısına yapılan büyük bir ayıp.
yedirmeyiz ulan!
Dogrudur.
sanatçı kimliğini oturtamayan kişidir.
Doğrudur.
Koray avcı balon bile değildir amk.
Patlayalı bi hayli zaman geçti.
balon değildir aslında, biraz rahat tavırlar sergiliyor, bismillah daha yeni yeni giriyorsun tv ortamına saçma saçma hareketlerden kaçınman lazım koraycığım. olmuyor böyle. birinin bu adama bunları anlatması gerekiyor, hayır illa biz mi anlatalım yani..

şarkılarını ve şiirlerini severek dinlerim fakat beyaz show'da ki hareketleri beni cidden rahatsız etti, hatta şunu söyliyebilirim. şükürler olsun bugünde başkasının yerine utandık.
Başlığı açanın taşaklarından öpüyorum. Doğru önermedir.
boş balondur. sıfır.
çakma volkan konak zaten ne beklenir bu itici tipten.
şişirilirim işte dünya güzeli.
bende katılıyorum,bildiğin helyum.
Doğru olan önermedir. Bu adamın tek amacı sanatçıları taklit edip bir yerlere gelmeye çalışmak.