bugün

seks partisi düzenlenir orada. konyalı köylüler zirve yapmaktan aciz bir kere de yaptılar alkolsüz oldu köylüler.
olursa katılacağım zirvedir. içki içilebilen bir yer belirleriz isteyen içer efendim.
benim devecialpay kardeşimi zirvede yalnız bıraktılar .
içki içilen bosnanın köhne boktan publarında olacak olan zirvedir. yahu mal mısınız siz 3 liraya meyhane birası içirir bunlar size. guido'ya girecek paraları da olmaz.
Tez yapıla, bana haber verile. Ayın 2'sinde bitiyor finaller. her türlü geliriz cevo!
benim devecialpay kardeşimin sponsorluğunda gerçekleşecek zirvedir bu bile katılmak için sebeptir .
"Hmm ok" nerelerde kullanılara rehberdir.
Katılıyorum katılıyorum katıldım.
Çayın su gibi akacağı günahkar zirvedir, bende geleblirim.
Merakla ve heyecanla bekledigim zirve...
Arkadaşlar tarih konusunda netlik olmadığı için böyle entry girme durumunda kaldım. Çünkü şu aralar vize haftası ve zirvelerin genellikle katılımcılarının üniversite öğrencisi olması sebebiyle nabza göre şerbet vermeyi planlıyorum. Katılmayı düşünmüyorsanız bile Okumanızı rica ediyorum.

Şuradan başlıyayım ben konyada özel eğitim öğretmenliği/zihin engelliler öğretmenliği okuyorum. Alanım olmasına rağmen konya'da bulunan down sendromlu bireylerin istihdam edildiği kafeden bir müddet önceye kadar bihaberdim. işletmenin ismi GÖKCEM Bunu niye söylüyorum şu sebepten dolayı söylüyorum. Toplum olarak zaten engelliye bakış açımız ve tutumuz oldukça olumsuz. Genel düşünce onların eğitim alıp bir şeyler başaramayacağı ve herhangi bir işte verim sağlayamayacağı yönde. Bahsettiğim kafe bu algıyı yıkmak için birebir bi iş yeri. Çaycısından garsonuna kadar yetersizliği olan bireyler çalışıyor. Bugün oraya gittim ve işletmecisinin duyduğu bazı sıkıntılara şahit oldum. Kendisi down sendromlu bir evlada sahip ve tüm mücadelesi o ve onun gibilerin toplumda kabul görmeleri ve gereken değeri görmeleri adına. Kendisi çok nezih bir mekan tasarlatmış gayet büyük bir yer ama şikayeti kimsenin gelip gitmediğinden yanaydı ki buna bende şahit oldum saat akşam 6-7 gibi kafede bizden başka kimse yoktu. Gelir gider dengesinin alt üst olduğunu ve her ay eşinin giderleri karşıladığından bahsetti. Kendisinin samimiyetine inandığım için söylüyorum maddi bir kâr gütmüyorlar sadece engelli istihdamına katkıda bulunmak amaçları. Bizden de bu noktada alan öğrencileri/çalışanlarından isteği bu çarkı beraber döndürmemiz.

işletmecisi sayın yasemin hanım bizimle saatlerce muhabbet etti ve bilgi alışverişinde bulundu. Bende kendisine bir öneri sundum ve sözlükten yeterli topluluğu oluşturursam zirve yapacağımıza dair. Üstelik fiyatları hiçbir yerde bulamayacağınız cinsten. Çorbası tatlısı yemeği sadece 10 türk lirası burası maddi yönü ama içeri girdiğiniz andan sonraki engelli bireylerin size gülümsemesi paha biçilemez. Sizden ricam aralık ayına doğru toplanmamız ve elimizden gelen desteği vermemiz. SAyın yazarlardan talep bekliyorum özel mesajdan istediğiniz veya aklınıza takılan yerleri sorabilirsiniz. Tarih ve saat önerilerinizi mutlaka iletin böyle bir organizasyonun içinde bulunmak istiyorsanız.

Şimdiden teşekkür ediyorum.
konyalıyım ama şehir dışındayım o zamana denk gelirde konya'da bulunursam katılmak istediğim zirve.
en son yaptığımda gelecek olan kızların cayması sebebiyle boşa çıkmıştım. bıraktığım faaliyettir.
Yakın zamanda yapılması gereken zirvedir.
ben ikna oldum. meram bağları'nda güzel bir sohbet ortamı bana uyar.
kurufasulyeci kazım ağa da yapılırsa gelirim.
ama kovarlar karışmam.
Kule site'nin 42. katındaki restoranda olacaksa geleceğim zirve. yalnız hesaba karışmam.
konya'nın lezzet dünyası'nda zehir gibi acılı döner yiyecekseniz istanbul'dan gelirim.
acısı hala götümde afedersin.
beyşehir gölü kıyısındaki dayının yerini ayarladım bile ben.
Gökkuşağında olacaksa bir de hesabı siz ödeyecekseniz belki gelirim.
konya'da olsa olsa hazır ramazan yaklaşmışken teravih zirvesi olur bence.

sahur zirvesi de olabilir bak, bu sonra aklıma geldi. o daha tatlı olur sanki, siz bilirsiniz yine gonyalılar.
(bkz: yerköprü şelalesi)nde olacaksa katılınacak zirvedir.

Hoş biraz konya'ya uzak oldu ama, olsun il sınırları içinde*
Zafer'deki donas'ta olursa katılacağım zirve.

Herkes bir yer yazmış, ben de yazayım dedim mübarekler.
çomarların zirvesi olucaktır.
1.Geleneksel Şakirtler Toplantısı