bugün

(bkz: üçüncü katta aldatmak)
gecekondu mahallesinde iseniz kömürlük demek istiyorum. anahtarı kapının üstünde unutmayın. hadi bakalım.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
teras ya da çatı nasıl biliyorsanız...

kış günü, akşam üzerileri tadından yenmeyecek yerdir.
hele ki, en üst katlar için kömürlük şeklinde küçük klubeler de varsa ve bir kaç bina yanyana ise hatta ve hatta bu teraslar birleşmiş arada bel boyuna kadar duvar varsa...
aksam üzeri 15:30 - 16:30 aralarında çıkılıp, elele tutuşulup bir yandan şehrin manzarasına bakmak bir yandan da korkudan heyecan basması bambaşka birşeydir.

herhangi bir basılma durumunda teraslar arası "kedi atlaması" ile gözden kaybolabilir, zinayı da örtbas etmiş olabilirsiniz...
apartman damı.
abisinin yanı. tabi göt(ün) yerse. ya da diyelim ki ilerde kızın olcak. o zaman hemen bi de buna erkek kardeş yapmak lazım. neme lazım kızın düzüşmek falan ister komşu oğluyla. o zaman hemen abi-kardeşin yanında yeri hazır!
doğudaki akraba evliliklerine rağmen, batıda (en batıda) komşu kızının "kardeş" olarak kültürümüzde var olması sebebiyle akla gelmeyen gizli yerlerdir.
(bkz: bana ahlak öğretmeyin)
yirmi katlı binada iseniz asansör tercih edilebilir.tabi bastıktan sonra diğer katlarda durmamak yada başka katın düğme ışığı aniden yanıp ter içinde o kata gelmeden stop düğmesine basmak şartıyla..basınca sönüyor ben denedim..