bugün

insan sanmıştır. karşıdakinin beynini okuyabilse o asansöre binmez bile ama oluyor işte.
asansörde yapılan şeye eğer dense dense ayaküstü merhabalaşmak , denir. 10-15 saniye süren şeylere sohbet denmez.
iki ayağının üzerinde görünce insan sanmıştır,halbuki nereden bilsin odunların da dile,ayağa gelebildiğini.
Komşu kadının sizden hoşlanıyor olduğuna işaret eden şeydir. Kocası evde yokken, sohbetin devamını sağlamak lazım. Evet.
Komşu kadının sizinle seks yapmak istediğini gösteren durumdur. Evet.
komşu kadınının yollu olduğunu gösterir. evet.
komşu kadının konuşma yetisinin bulunduğunu gösterir. hayır.
atağa kalkmak için büyük fırsat, kocasından bahsederse sizi eve çağıracak, çağırmasa bile siz gidin kapısını çalın. spordan bahsederse sizi tikecek aman diyeyim, ilk siz çıkmayın o göte göz koymuş spordan bile muhabbete ortak oluyor.
atağa kalkmak için büyük fırsat, kocasından bahsederse sizi eve çağıracak, çağırmasa bile siz gidin kapısını çalın. spordan bahsederse sizi tikecek aman diyeyim, ilk siz çıkmayın o göte göz koymuş spordan bile muhabbete ortak oluyor.
komşu komşunun diline muhtaçtır hesabı belki de güzel hoş bir sohbet etme peşindedir bre fesatlar.
Komşu kadının sizinle sevişmek istediğini gösterir.
bukta kalma belirtileridir yalnızlık belirtilerinden biridir.
+iyi günler kızım.
-Size dee size de.
+Bekar mısın kızım sen?
-Evet teyze.
+Annen babanla mı yaşıyosun?
-Yok teyze ben yalnız yaşıyorum.
+Aa yalnız yaşıyorsun demek.
-Evet teyze.
+Çalışıyon mu sen okuyon mu?
-Her ikisi de teyze.
+Benim oğlan da mühendislik bitirdi, askerde simdi bir ayı kaldı.
-....
+Kahve içmeye de gel ben hep evdeyim. Bak kesin bekliyorum 28 numara senin tam altındayım.
-insallah teyzecim insallah.
+Hadi yavrum hayırlı akşamlar.
-size de teyze.
hayal dünyasının ne kadar sınırsız olabileceği gözler önüne serilmektedir. komşu kadın 'nasılsın' dediği an iş bitmiştir.