bugün

bütün sezonları ve bölümleri indirdim, en başından izlemeye başladım. izledikçe gerçekten türkiye'nin en iyi komedi programı olduğunu rahatlıkla görebiliyorsunuz. keşke bitmeseydi dediğim ender yapımlardan birisi.
tolga çevik ve salih kalyon başta olmak üzere her programda konuk oyuncularla birlikte oynanan gösteridir. müziği özer atik üstlenmiştir. her hafta belli konular üzerinde doğaçlama yapılır ve bir yönetmen tarafından söylenenleri tolga anlamamazlıktan gelerek insanları kahkahaya boğar.
Dün gece bilgisayarda sıkılıyorken star tv'yi açıp izlediğim, yaptığım işin zevkli olmasına yol açan program.
zamanında beyaz show içerisinde bir bölüm olarak yayınlanan 'beyaz atlı prens'in çakmasıdır. bilen bilir.
tamam arkadaş tolga çeviğin yaptığı zor,emprovize bi iş ''tebrikler''. her babayiğit onun gibi çıkıp doğaçlamayaz falanda.ulan amk hiç gülmüyorum ben bu herife.allahtan bitti.

gerçi biteli çok oluyoda şu yeni filmini görünce aklıma geldi neyse.
gülmeyi geçtim, yüzümde en ufak bir kası bile oynatamayan program.
(bkz: bir ferhan şensoy değil)
(bkz: bir cem yılmaz değil)
yönetmen - git ona sorular sorarak casus olup olmadığını öğren.
tolga(gider) - casus musun?
tekrar başlaması gereken program.

özledik be.
bir an önce tekrar başlasada doyasıya izlesek. Film yapacağım diye güzelim programı bitirdiydin ya sana kırgınım tolga haberin olsun.
--spoiler--
Geçen yıl ekrana veda eden "Komedi Dükkanı", seyircilerden gelen yoğun istek üzerine yeniden açılıyor.

Tolga Çevik ile onu "Arkadaşım" diyerek direktifleriyle yönlendiren yönetmen Fırat Parlak'ın fenomenleştiği programın dönüşüyle ilgili ilk bilgiyi gelen günlerde Tolga Çevik verdi. Çevik katıldığı bir söyleşide "Komedi Dükkanı"nın gösterilerine yakında başlayacaklarını açıkladı. "Komedi Dükkanı"nın ardından çektiği reklam filmleri ve "Şanslı Masa" programıyla büyük ses getiren Fırat Parlak da Çevik'in açıklamasını destekledi ve Cine 5'te konuk olduğu bir programda sahne gösterilerine başlayacaklarını, programla ilgili de Çevik ile önümüzdeki hafta bir araya gelip konuşacaklarını belirtti. Çevik'e "Komedi Dükkanı"nı yeniden yapması için pek çok kanaldan teklif gittiği biliniyor.

--spoiler--
http://www.youtube.com/wa...mISIA&feature=related

çok iyi ya.
(#15697985) yeniden başlayacak olması ile çok sevindiren program.

(bkz: hastasıyız dedeee)
(bkz: komedi dükkanı 2 arkadaşım reloaded)
tolga çevik bayağı para yaptı aynı tip esprilerle, biriktirdiği balyaları boktan bi filme yatırdı, film tutmadı şimdi zararı çıkarmak için yeniden başlıyor. adam buldu tabi kolay para kazanmanın yolunu.
dükkan kepenkleri açıyor.
ilk senesi hastası olarak izlediğim, ikinci senesi beğenerek izlediğim, üçüncü senesi yokluktan izlediğim, bilmem kaçıncı senesinde akasya durağını tercih etmeme neden olacak program.
çok sevmiştik ilk başlarda ama hep mi aynı tip espiriler olur. "yanlış anlama" üstüne daha da gidilmez ki. hele tolga çevik yaptığı o film ile gözümde bitmiştir. en iyisi cem yılmaz veya yılmaz erdoğanla ortak bir projeye girmesi. komedi dükkanı iflas etti artık arkadaşım.
an itibarı ile trt de izleyebileceğiniz dükkan. görünce çocuklar gibi sevindim, guldum lan sözlük. resmen çocuk gibi. *
özlemle beklediğimiz güzide ve nadide ,zat-ı alimin merakla ve hüsn-ü hal ile beklediği programdır.

sayın tolga çevik beyefendinin fevkelade oyunculuğu ile bizleri eşref saatlerinde neşelendirdiği,gül-izan ettiği çokça tebessüm ettirdiği orta oyunudur.
tv8'de tolga çevik ve salih kalyon ile yapılan o programları özlemle anmaktayız.
yeni sezonda yayında olacaktır. geçen bir gaste de okumuştum. hangi kanalda yayınlanacağı belli değildir. özlemdir.
Bitmesinin sebebi olarak Tolga Çevik'i gördüğüm programdır.

Eğer biraz dikkat edilirse, özellikle son bölümlerde seyirci-yönetmen ve sarp adlı arkadaşla çok fazla espriden, şakadan uzak tartışmalara, atışmalara girmiştir.(her ne kadar seyirci gülsede) Özellikle son zamanlarda çok fazla küfür etmiş ve çok fazla umursamaz tavırları olmuştur. Özellikle seyircilere karşı çok fazla kabalaşmıştır.

Belki yeniden başlar bilmiyorum tabii.

Not: Tolga'yı seviyorum.

(#16182141)
Plato Yapım'ın Youtube üzerinden bölümlerini tam süreli olarak paylaştığı güldürü programı. http://www.youtube.com/user/KomediDukkaniPlato
yeniden başlayacakmış galiba. başlamayaydı iyiydi. zira kötü olursa geçmişini de zedeleyecek. şahanı düşün mesela. düşündün mü? tamam artık düşünme bırak. evet.
yapılmışların en iyisi. ironi ve hicvin semtinden geçmeyen insanların ise bir şey anlamadıkları, anlamadıkça da bok attıkları; benimse inadına her gün eski bölümlerinden 2 doz atarak koca günün stresini attığım, dünya dertlerinden uzaklaştığım, bazen gülmekten nefessiz bırakan komedi şahanesi. yeniden başlayacağını okulumdaki bir hocamızdan duyduğum 29 haziran tarihinden beri her gün araştırmadayım. ne zaman ne şekilde başlayacak, yine maslak ya da istiklal' de mi olacak, hangi kanal verecek, kosept değişecek mi, konuklar olacak mı?.. ama hala bir haber edinemedim. acaba yaz turnesi ile mi merhaba diyecek onu da bilmiyorum. bir bilgisi olup beni özelden bilgilendirene şimdiden teşekkürü borç biliyorum.
komedi dükkanı yıkılıyormuş!

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38671/komedi-dukkani039ni-yikiyorlarmis-sokak-roportaji