bugün

sürekliliği sağlamadığı müdddetçe kolları belgrad ormanına dönüşecek kızdır.
ağdadan sonra karınca yağı sürmesi tavsiye edilir.
'karınca yağı sürdükten sonra karınca duası da ederse ameli dört dörtlük olacaktır' emredilmiştir.
esmer ve kolları çok kıllıysa periyodik olarak yapması gerekebilir.
lazer epilasyon yaparsa tadından yenmeyecektir.
epilasyona yönlendirilmesi gereken kızdır. her ay ağda insanın canından can alır valla! *
yazdan yaza ağda yapan esmer kızdır. evlenince lazer epilasyon yapmayı planlar bunlar.
vefasız kızdır.
Vefalısı için: (bkz: kol kıllarından belik belik örgü yapan kız/#13082475)
üşendiği zamanlarda yazın uzun kolluyla gezen kezbandır.
ağda yapmayı sizden öğrenecek olmayan kızdır.
Kıllıysa iyi yapıyor denesidir.
normal bi olaydır. napsin kız orangutan gibi mi dolassin amk?!
Kıllı kizdir.
bir yerde esir tutulsa, belli bi süre sonra alan yetersizliği yaratacağından otomatikmen kurtulur.
evlenilecek kızdır.
(bkz: low self-esteem)

şimdi kolunda kıl olan kız var bide kolunda sarmaşık olan kız var. benim bu kolunda "kıl" olan gerizekalı arkadaşlarım var 2-3 tane. bu dangalaklar kollarını sürekli ağdaya alıştırdıkları için geçen gördüm yıl başındaki suni çam ağacı yaprağı gibi tiken tiken olmuştu, midem ayağa kalktı. yani diyeceğim o ki fazla yoksa çok ta şeetmeyin.
maymun değilseniz yapmayın.bir sıra postaneye gittiğimde iranlı bir hatun gördüm gayet çok hoş biriydi ama gel gör ki koluna bakınca ağdalı oldugunu gordum ve içimden.ulan yoksa maymundan mı hoşlandık kolunu tıraş etmiş diye geçirip sonra birdahada bakmadım.
çok siyah, çok sık ve çok belirginse doğrusunu yapan kızdır. ama belli belirsiz tüy için o zahmete girilmez.