inkar etmeyin, herkesin bir kere de olsa sümüğünü çıkarıp koltuğun altına yapıştırma anısı vardır.
yıllar geçer o sümükler orda yıllanır bir petrus gibi. ve tahmin ediyorum ki türlü haşerat için o sümükler yıllaar sonra yeraltı ziyafetlerinde ana yemek olarak sunulacaktır. *
geçen yılların ardından kurumuş sümüktür... elinizi attığınızda kolayca alabilirsiniz yapıştığı yerden...
taşınırken bulunan kayıp eşyalar gibi bulunan sümüktür.

hey gidi hey bunu 25 ocak 1998 de kaybetmiştim. demek buradaymış
yalnızlığını paylaşmak isteyen hasta ruhlu zihniyeti beklemektedir.
ne güzel işte, kurutup yersiniz çıtır çıtır. ya da tokmakla vurup toz haline getirirsiniz, yemeklere tuz niyetine atarsınız. malum tuzlu oluyo de mi biraz?

(bkz: midesiz sözlük yazarları)

(bkz: nefes aldıkça burun deliğine girip çıkan sümük)
yeni sümük gelinceye kadar kurumaya bırakılan ve yenisi için parmak koltuk altına tekrar gittiğinde ufak bir müdahale ile kopup yere düşen sümüktür.
cips kıvamında kıtır çerez gibi tuzludur. lakin tozludur.
Annenin bahar temizliğinde görüp bir dünya laf yememize neden olan tozlu bir o kadar da kuru bir sümüktür.
öncelikle yıllandırılacak sümük var, yıllandırılmayacak sümük var. ancak ille yıllandırılacaksa meşe koltuk tercih edilmelidir. özel günlerde çıkarılıp iyice havalandırılmalı, olgunlaşan sümüğün keyfi sürülmelidir. (bkz: uzman tv sümük kültürü)
40 yıl olduysa tam bir yıllanmış şarap tadı verir.
koltuğun altında fosil olmaya mahkum sümüktür.
Zamanla evrim geçirip canlanacak sümüktür. Korkulasıdır.
uzanırken burnunuzdaki sümükle oynarsınız ve eğer koyacak bir yeriniz yoksa ya fırlatırsınız rastgele ya da koltuğun altına yapıştırırsınız . başka bir zaman yeni bir sümük yapıştıracakken eskisini görürsünüz işte o yıllanmış olan sümüktür.
anneleriniz temizlik yaptığında bulursa kısa cevap ben yapmadım . * .
Akp döneminde olmuştur.
biz yazarların neden böyle iğrenç olduğunu düşündüren şey.

(bkz: pisim)
(bkz: pissin)
(bkz: pis)
(bkz: pisiz)
(bkz: pissiniz)
(bkz: pisler)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)
bir sümük konusu açtım nelere mal oldu. keşke açmasaydım.
Herkesin bir iz olarak en az bir kez bıraktığı sümüktür.
çoğu kişi tarafından unutulandır... ama unutmayın ki o sizden bir parçaydı bir zamanlar !