bugün

nasıl geçeceğine dair fikri olan var mı?
Kararmamıştır kirdir o. Sağlam bir kese at geçer.
çiğ patates iyi geliyormuş.
jilet sonrası oluşan geçici bir vakadır sıcak sabunlu su ile keselersen geçer.
Çok mu yalatıyorsun koltuk altını.
5 dk camasir suyunda bekler hiçbirşey kalmaz .
Kullanmadım ve bende olmadı ama genelde ağdadan oluyomuş procsin cilt beyazlatıcı ile düzelebilir.
(bkz: anal bleaching)
Domestos kullan amcaoğlu. Salamuraya da yatırabilirsin.
Rica ederim...
bir demet maydanozu saplarını ayırdıktan sonra küçük küçük parçalanmış portakal kabukları ile birlikte bir büyük bardak sıcak suda on dakika bekletip süzgeçten geçirin. elde ettiğiniz suyu yaklaşık on beş dakika soğumaya bıraktıktan sonra bir yumurta sarısı ekleyip iyice karıştırın ve koltuk altlarınıza sürün. on dakika sonra iyice durulayarak yıkayın ve koltuk altlarınızın tertemiz olduğunu göreceksiniz.
Pudradı deo ve jilet kullanmanın sebebiyet verdiği durum. Çözüme şu şekilde ulaştım ben: Pudralı deoları bıraktım yerine pudrasız ve aliminyumsuz doğal deolara yöneldim, jilet yerine evde kullanılan ipl lazer cihazı aldım ve sinozun glow toniğine başladım. Özellikle tonik sonuç almam da baya fayda sağladı içeriğinden kaynaklı kararmaları açıyor iç bacaklarda da kullanılabilir ama çok şükür öyle bi sorunum olmadığı için sadece koltuk altıma kullanıyorum.
O kadar deodoranta kol altı napsın.
Koltuk altlarını Herkül edasıyla tek elimle kaldırıp miss kokulu çifli viledamla silerim. Misler gibidir . Asla kararma yada kirlenme olmaz :/ yoksa siz koltuk altını temizlemiyor musunuz * tamam iğrenç espriydi. Ben güldüm *
güncel Önemli Başlıklar