bugün

Kör olmaya sebebiyet verecek olay.

içindeki alkol vücuda zararlı.
içtiğiniz kolonyanın bir de tarihi geçtiyse iyice götüm götüm olursunuz.
Shut bardağının 3'te biri kadar koyduk ama çok korkuyorum. Üzerinden tam 24 saat geçti. Herhalde bir dört gün, vücudumdan atıldığına emin olana kadar paranoyak paranoyak dolaşacağım. Evet şimdi bunu neden yapmış olduğumuzu düşünüyorsunuz ama inanın birbirimizi gaza getirdik ve eğlenmek içindi. Bir daha olur mu? Asla. Bu korku bana yeter. Şimdi gidiyorum uyumaya umarım kör bir şekilde kalkmam.

Edith: henüz kör olmadım ve iyiyim. 3 güne vücuttan temizleneceği için şu an konuşmak için daha erken.
çocukluğumda sık sık gerçekleştirdiğim eylem.
Rahmetli büyük dedemin ara sıra yaptığına şahit olduğum eylem. 110'lu yaşlarına kadar yaşadı. Toprağı bol olsun.
Kucukken ictim. O zamandan beri kafam guzel evet.
Iyi aksamlar.
Alkol bağımlıların parası olmayınca genellikle içtiği içecek.Ulan kolonya içecek kadar düştüysen bıraksana alkolü.Bi kendine gel.
kör eder. içmeyin. evet.
kör olmakta ısrarcıysanız kaçak rakı öneririm.
Koltukaltlarına, yanaklara bir duble rakı sürülerek nötralize edilebilir.
C2H5OH Bileşeni olan metanol yani metil alkol kör etse yine iyi derim nihayetinde öldürür.
Kaçak içkide kullanılan bileşendir.
ağrıyan dişi dindirmek için kullanıldığını gördükten sonra bu yönteme başvurmuşluğum ve eser miktarda yutmuşluğum vardır lakin küçüktüm, tektim ve kafam bi miktar güzelleşmişti şaka bi yana acı ve keskindi şuan burnum bi tuhaf oldu mesela.
muz kolonyası ise muz gibi kafa yaşatır.
Aşırı alkolik kişilerin yaptığı eylemdir.

Vardı la benim bir tanıdık abim, diyeceksin ki fakirlikten.

Alakası yok, adam bayağı bir zengindi, her türlü içkiyi içmiş bu abi,

Artık onlar su gibi gelmeye, kesmemeye başlamış, bu antende vurmuş kendini kolonyaya.

Gözleride iyi görüyordu pezevengin*
Küçükken gizli gizli yaptığım hede. 80° limon kolonyaları vardı tarişin tırtıklı cam şişelerde bir içtiniz mi tekila içmiş kedi gibi evin içinde dans ederdiniz. O yüzden kimse yokken içerdim ki tepinmelerimi kimse görmesin. Bahçede avlu boyu koştururdum acısı geçene kadar sonra bir yudum daha. Zaten ağız deliği küçücük, isteseniz de oluk oluk içemezsiniz ama o bir damla yeterdi, haydi yine. Bir noktadan sonra ağzınız yirmi novalgin yutmuşsunuz gibi uyuşuyor midenizde alevler dans ediyor ister istemez bırakıyorsunuz. Ama hiç kafa yapmadı.

Annemler birkaç kez yakaladı, alkolik olacak galiba diye ayılıp bayıldılar, sonuç: Sadece bara gittiği zaman içen, evde maç izlerken bile aklına içki gelmeyen bir tip. Yani çocukluk korkuları şunları bunları sizi şekillendirir o bakımdan fos çıktı. Belki cola düşkünlüğümü tetiklemiştir.
eskiden bizim alkolik kiracının yaptığı eylemdir.

hatun alkol bulamayınca 35lik kolonya içmiş.
Limonlu kolanya çaya damlatıldığı taktirde limonlu çay olur.
yoksunluk ve imkansizligin bir araya gelmesi yaptirir insana askerde kolonya ve revirden saf alkol alip icenleri de biliyorum.
Alkol bulamadığımda limon kolonyası ve limonata ile yaptığım eylem.
3-4 damla yetiyordu. Tadı için.
Kör eder sakın içmeyin.
ölümcüldüŕ.
Bir harf 'm' yüzünden bana bişey olmaz demeyin. Olur.
için için içiniz mideniz tertemiz olur.
Gıcır olursunuz ellaam.
millet kolonya için kuyruğa girmişken açılmaması gereken başlıktır. öldürür.
şüphesiz ki vücudun içini komple vürüsten temizleyecektir.
içinde virüs yaşayabilecek bir vücut kalmayacaktır.

bi yandan düşününce mantıklı.