bugün

bir de kılları kollu kadınlar var ki onlar daha fena. kılların arasından bir de kol çıkmış. garip. o derece kıllı yani.
Türk olduklarının kimlik fotokopisi gibi birşey. Her daim iki tane yanlarinda tasirlar. Temizlemeye ne gerek var türk erkeği her türlü kabul ediyor.
(bkz: kadın haklı beyler)
ağda öldürmez.
tiksinç kelimesinin anlamına bakınca sözlüklerde çıkabilecek kadınlardır.
lan kol böyleyse diye düşündürür.
kalıcı ağda yaptırmaları önerilen kadınlardır..dişilik bunu gerektirir zira.
hatun kişi seviliyorsa önemsenmeyecek (zira aşkın gözü kördür) ,sevilmiyorsa göz ardı edilemeyecek hormonal durumdur.
Kollari kilsiz kadin yoktur zaten. Kol killari da sanilanin aksine testesteron bagimsizdir. Her insan kollari killi dogar oyle gider. Aslolan pigmenttir, epilasyondur, falan filandir. Hem killi kol az uşuyerek yarar bile sağlar.
doğallığın bir diğer sembolüdür.
Hanzo Kelimesini Kullanmayı bayan arkadaşlarımızdır. Yoğun bir şekilde epilasyon tedavisine maruz kalıp onunda "Off taş gibi hatunmuş" lafına uygun biri olmalıdır.
itiraf etmem gerekirse bazı kız arkadaşlarımdan da gördüğüm hadise. kızların hormonal bir bozukluktan mı yoksa başka bir sebepten mi bilemem kolları kıllı. bildiğin tüylü işte yav. ama yinede bazen seksi gelebiyor biz erkeklere.
(bkz: türk kızı)
bıyıklı kızların bir tık alt modelidir.
ne istiyorsunuz abi şu kızlardan yahu.

seksi gelebiliyor demişsin de sen bir ingiliz kızı gördün mü? bir alman kızı, italyan, moldovyalı*, polonyalı kız gördün mü ki? seksi gelebiliyor biz erkeklere diyorsun. tamam genelleme yapmıyorum ama, sana göre türk kızları çekicidir*. ama bir ingiliz erkeğine göre gidilecek en son kızdır.

şahsen ingiliz olsam, türk kızlarının** değerini bildiğim için yine türkiye* den eş seçerdim.

edit: yuh. bu kadar seri eksi görmedim. ne yazdım ki? türk kızlarını övmek de suç oldu arkadaş.

(bkz: ne diyeceğimi bilemiyorum)
aslan pençeli kızlardır.
Aralarında gayet güzel kızların da olduğu kızlardır.Hatta bazı kızları daha çekici bile yapar.
normal kızdırlar.

afedersiniz de, sizin acımasızca eleştirdiğiniz bu kızların elinde miydi kolların kıllı olması? ''alsın'' demesi kolay. o acıyı hiç düşünmeyin zaten, bencil yaratıklar. beğenmezseniz beğenmeyin aq, biz sizin iğrenç parmak ve sırt kıllarınızdan bahsediyo muyuz?
normal bir kızdır. eğer ki kıl yoksa şüphelenilmelidir.

kişisel notice: @7 entry-nick.

unutulan bir şey editi: (bkz: sırtı kıllı kızlar)a baktıktan sonra basit bir zeka ile açılan şeyimsi.
makyaja ve elbiseye verdikleri paranın binde birini lazer epilasyona vermeyi akıl edemeyen kızlardır.
bir kere bir kızın kolu kıllıysa ileride zengin olur derler atalarımız.*
ha illa memnun değilseniz,
açın ocağı, koyun kolunuzu, sonrada yıkayın o kolu.
(bkz: bitti)
kısa kollu falan giymemesi gereken kızlardır. hele bir de bunların şişko, suratında binbir renk makyaj, ellerinde fosforlu oje ya da dandik french olan versiyonları var. suratına o boktan makyajı yapana kadar git de kıllarından arın.

eksileyeceğinize gidin kıllarınızı falan alın ne biliyim.
kolunda az tüğ vardır öyle erkekte olduğu kadar yoktur, esmer olanlarda daha belirgindir sadece ve bıyıklı olmasından daha iyidir denecek bir durumdur.
ergen kızların kapanmak için mazeretidir.
öncelikle
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: kolları kıllı kızlar)

bitmek bilmeyen kıl tüy meseleleri. her insanda az veya çok bulunan kıllardır. yadırganacak bir yanı yoktur. kimi der seksi olur kimi der iğrenç olur kime ne ki! yahu nedir bu kızların çektikleri böyle. lan birçoğu kolu kıllı kıza bile hasrettir allah bilir.
sol framede görünce bile huzursuzluk verir. yapmayın bunu.