bugün

butun seks arzusu toplum tarafından baskılanmıs, baskılanmasının sebebiyse kendisinin evliiligin bir cinsel objesi seklinde hareket etmesi istenmesi olan dilberdir. kucuklugunden itibaren, yavrum o sıcaklıgını kocana sakla kimse kutuna girmesin yoksa sevmezler bizi, gibi ailesinden gelen bencilce bir dusunce yetistirlmistir. atesini neden yakısıklı erkeklerle sondurmedigini kendisi de bilemez, bu nedenle guzelligine ve atesine uzuntusunun seksiligi de eklenmis, dilberligi katmerlenmistir.

buradan kendisine tavsiyem, hayatı boyunca kendisine yerlestirilmiş bu baskıyı fark edip, kendisini kole yapan bu kohne dusuncelerden kurtulmasıdır. kohne dusuncelerden kurtuldugu zaman mutlulugu once beyninde, sonra da yakısıklı bir erkegin kollarında bulacak. garantisini ben veriyorum.
(bkz: hani nerde)
bu yazıyı okuduktan sonra hemen başlığı açanın kucağına atlayacak(!) olan dilberdir.

(bkz: osbir molasında başlık açmak)
(bkz: sözlükte seviyenin düşmesi)
(bkz: dilber kocarslanlı)*
başlığa bakıyorum , gülesim geliyor ama gülemiyorum , ciddi konular üzerine tartıştığınız insanların böyle şeylerle uğraştığını görünce havanda su dövüyormuş hissine kapılıyorsunuz. tanım mı , mastürbasyon yapmadan evvel düşünülecek kızdır efendim , seviye mi dediniz çoktan yerin dibine girdi bile neyi tartışıyoruz ki biz?
acı ama gerçek..

sözde perilerin kıydığı nikahlar ile

tekkelerde kandırılan ve şeyhlere sözde "eş" olan kadınlardır bunlar kimi zaman.

fadime şahin'leri ve inançları ile sömürülüp birer seks kölesi haline getirilen kadınları düşünün.

cehalet bu kadar tehlikeli, bu kadar arsız işte!
işin canavarlık boyutu ortaya cıkmaya basladı.

tanım neymiş, masturbasyondan once dusunulen dilbermiş. yok kızmıs. hatunmus. neyse ne.

o kadın, yıllar boyunca aile baskısı altında kalmıs bir kadın. nedenini bilmedigi seyleri yapmakla yukumlu kalmıs yıllarca. nedenini bilmedigi seyleri sadece kural diye yaptıgı icinse acılar cekmiş, kendi karakterini bulamamıs. kendi istediklerini yapamamıs. kendisini ve kendi zevklerini bilememis.

hayatını acılarla kavuran bu kadına, masturbasyondan once dusunulen hatun diyorsunuz ya, bu benim cigerimi parcalıyor. illa da entrymi acıklattırdınız bana. tebrik ediyorum.

edit: bir bu 'anne' ajitasyonu var. kendisini sirinler koyune leyleklerin getirdigini sanacak masumiyette olanların ajitasyonu. ne bileyim ya. gercekleri acıklasam uzulurler herhalde.
her nekadar istemesek ve onamasakda aile veye toplum baskısı görmüş her bayanı evlendiğinde kocasının sex kölesi olacağını iddia eden ve baskı gören bütün kızlara özgürlük özgürlük diye seslenirken bekaretlerini kocalarına saklamalarına gerek olmadığını ve bekaretlerini saklamadıkları takdirde mutlu olacaklarını iddia eden üstüne garantisini bile veren amaçsız başlık.
işin saçmalık boyutu ortadaydı tavan yaptı.

yok efendim garanti veriyomuşuz da , mutlu olcakmışsın da.yok köhneymiş.seksiymiş.dilbermiş.neyse ne.

annesini kızkardeşini anlattıklarının yerine koyamayacak kadar sığ yorumlar yapan bir insan. nedenini ise tam olarak bilmiyoruz , belki ilgi çekmek , belki elde edemediği birşeylere karşı sanal olarak tepkisini göstermek.

hayatını sıvazla geçiren bu insanla , yapılan ironiyi anlamakta bu kadar zorluk çeken bir insanla muhattap oluyorum ya hata bende aslında.

biri hala tanım mı diyordu? mastürbasyon yapmadan evvel düşünülecek kızdır efendim aynen devam hep sıvaz tam sıvaz.. adama bak ya..
(bkz: dilberi hiç böyle görmediniz) *.
(bkz: yok öyle bir dünya)